مدیران برگزیده


نام و نام خانوادگی: مصطفی هیبتیان


سمت : مشاور و مدیر مالی


تحصیلات: کارشناس حسابداری از دانشگاه شهر کرد


بیو گرافی: جناب آقای مصطفی هیبتیان  متولد سال 1351 دارای لیسانس حسابداری از دانشگاه شهرکرد می باشند و مدیریت مالی و مشاورشرکت آرتنوس آریا ، آرین پایا طب ،مهرنگارباستان، تک شقایق صحراو صبا نوآوران فردوس  را برعهده دارد و از سوابق ایشان می توان به عضویت در انجمن حسابداران خبره نام برد.


دیدگاه در مورد حساب رایان

 

 از سال 80 با محاسبان آشنا شدم با شرکت زمین پردازش گوهر که در زمینه اکتشاف نفت فعالیت داشتند کار با  محاسبان شروع شده است. محاسبان سیستمی است که از ابتدا بصورت تخصصی کار کرد و نگاهش به نرم افزار نگاه خوبی بود.از محاسبان در صنعت کاشی و سرامیک، شرکتهای نفتی و صنعت پزشکی  مشاور و مدیر مالی بودند و کار کردند

 

تاریخچه شرکت


شرکت آرتنوس آریا یکی از شرکت های پیشگام در تکنولوژی اطفاء حریق بوده و در این زمینه تامین کننده محصولات با کیفیت و استاندارد بالا می باشد.
این شرکت در حال حاضر تامین کننده سیستم ها و تجهیزات اعلام و اطفاء حریق در سراسر کشور و در صنایع گوناگون مانند نفت و گاز، فولاد، پتروشیمی، نیروگاه ها، بنادر و آتش نشانی های محلی می باشد.
این شرکت موقعیت خود را در صف اول شرکت های تامین کننده تجهیزات و خدمات اطفاء حریق از طریق سرمایه گذاری مداوم در آموزش پرسنل و ارتقاء سطح کیفی خدمات حفظ نموده و از این طریق توانسته است خدمات ارزنده ای را به صنایع کشور ارائه نماید.
محصولات این شرکت همواره از بالاترین استانداردها و گواهینامه های کیفی بین المللی
از جمله VDS, LPCB, FM, UL برخوردار بوده و همواره سعی ما در محافظت از جان، اموال و دارایی های مشتریان می باشد.
علاوه بر ارائه و تامین محصولات با کیفیت بالا آرتنوس آریا همچنین پیشگام در طراحی، نصب و راه اندازی سیستم های کشف، اعلام و اطفاء حریق در سراسر کشور بوده و از این طریق موقعیت خود را به عنوان یکی از برترین و کارآمدترین شرکت های فعال در زمینه تکنولوژی اطفاء حریق با رعایت مسائل و موارد زیست محیطی تثبیت نموده است.
اگر شما در حال حاضر یکی از مشتریان محصولات و خدمات ما هستید از شما کمال تشکر را داریم و اگر نه شما را به پیوستن به جمع مشتریان این شرکت و بهره مند شدن از خدمات آن در راستای رسیدن به آینده ای ایمن دعوت می نماییم.
دفتر مرکزی شرکت آرتنوس آریا در تهران بوده و شرکت های همکار ما در کشورهای انگلستان، امارات متحده عربی و هندوستان ما را در رسیدن به اهداف ذکر شده یاری می نمایند.

درخواست دمو