مدیران برگزیده

 

نام و نام خانوادگی : حسینعلی امیر سیفی


سمت : مدیر مالی شهرداری اسلامشهر


سطح تحصیلات : دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد حسابداری


بیوگرافی : جناب آقای حسینعلی امیر سیفی متولد سال 1354 دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد رشته حسابداری از دانشگاه آستانه اشرفیه زیر نظر دانشگاه لاهیجان هستند. ایشان مدیریت مالی شهرداری اسلامشهر را برعهده دارند و از سوابق ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد.
•    معاونت مالی اداری سازمان پایانه های شهرداری اسلامشهر
•    معاونت و ذی حساب سازمان نوسازی شهرداری اسلامشهر
•    معاونت وذی حساب سازمان فرهنگی شهرداری اسلامشهر
•    سرپرست اداری مالی شهرداری اسلامشهر

 

دیدگاه درمورد محاسبان

 

 
از سال 1387-1386 شروع به کار با محاسبان کردند. تیم شهرداری و اقای بهمن یار در جستجوی  سیستم بودند که با سیستم های حسابرایان اشنا شدند
چالش مهم که با آن روبه رو بودند عدم وجود لینک بین درآمد ایران سیستم و حسابرایان بوده که با هماهنگی بین شرکت حسابرایان و ایران سیستم این لینک برقرار شد و شکاف  18-17 میلیاردی بین اسناد دریافتنی که مرتبط به درآمد ، خزانه و بوده رفع کنیم و این باعث شد عدم اظهار نظر حسابرس مستقل ما یک پله بالاتر بیاید و در پله اظهار نظر مشروط (یک پله پایین تر از اظهارنظر قبول) قرار بگیریم .

 

تاریخچه شرکت


اسلامشهر دارای قدمتی مقارن با هزاره پنجم پیش از میلاد می‌باشد و در روزگار کهن روستایی به نام قاسم‌آباد شاهی بوده‌است. یکی از روستاهای اسلامشهر فیروز بهرام است که بنای آن را به فیروز ساسانی نسبت داده‌اند. اسلامشهر در دوران قاجار منزلگاه اردوی همایونی بوده و به نام قاسم‌آباد خالصه نیز خوانده می‌شده‌است.
وجود بقایای پایه‌های پل بر روی رودخانه سالور و تپه‌های واقع در مجاورت و یا نزدیکی آن و آثار مدفون در آنها دلالت بر وجود دوره‌های تاریخی مختلف داشته و حاکی از اهمیت این منطقه‌است.
محوطه‌های باستانی که هم دوره با محوطه‌های باستانی چشمه علی شهر ری، مرتضی گرد و تپه سیلک کاشان هستند مانند تپه مافین آباد و تپه نظام آباد با دارا بودن هفت هزار سال  پیشینه تاریخی و فرهنگی از شهرت زیادی در مجامع علمی برخوردار بوده و از شاخص‌های تمدن پیش از اسلام در جهان شناخته می‌شود. همچنین تپه‌های باستانی پراکنده در سطح منطقه را می‌توان با محوطه‌های تاریخی مجاور آن در دشت بزرگ ری مقایسه کرد.
تاکنون ۱۲ اثر تاریخی و یاستانی شهرستان اسلامشهر در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌است. این منطقه به دلیل مرغوبیت و حاصلخیزی زمین‌های مستعد کشاورزی، وجود رودخانه‌های پرآب و رشته قنات‌های جاری آن و همچنین نزدیکی آن به تهران از دیرباز مورد توجه بوده‌است. محوطه باستانی مافین آباد اسلامشهر که به دلیل حفاری‌های غیرمجاز آسیب دیده‌است دارای کهن‌ترین دوره تاریخی است که دیرینگی آن به هزاره پنجم پیش از میلاد می‌ رسد

درخواست دمو