مدیران برگزیده

 

نام و نام خانوادگی : محمد احمدی


سمت : مدیر مالی شهرداری کلان شهر کرج


سطح تحصیلات : لیسانس حسابداری دانشگاه شهید بهشتی تهران


بیوگرافی :  اقای محمد احمدی متولد سال 1344 در شهر تهران ، دارای لیسانس حسابداری از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشند. درحال حاضر مدیریت مالی شهرداری کلان شهر کرج را برعهده دارند . از سال 71 تا 84 در سازمان حسابرسی کل کشور مشغول به کار بودند  سرپرستی و حسابرسی  بیش از 50 شرکت دولتی و بورسی را داشتند . از سال 84 در سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج به عنوان کارشناس مالی ، مدیر مالی مشغول به خدمت شدند بعد از 6 ماه به عنوان سرپرست و سپس معاونت مالی و اداری و در نهایت قائم مقام منطقه معرفی شدند. از سال 88 تا اذر ماه سال 89 به عنوان معاونت مالی اداری منطقه 1 شناخته شدند و تا اسفند 90 به عنوان مدیرحسابرسی و امور مجامع و از تاریخ مذکور به عنوان مدیر کل مالی شهرداری کلان شهر شهر کرج با معرفی شهردار و تایید شورای محترم اسلامی مشغول به خدمت و انجام وظیفه می باشم.
 فعالیت و سابقه ایشان به شرح زیر می باشد:


•    عضو کارگروه تغییر نظام مالی شهرداری ها از سال 88 تا پایان 91(تغییر روش نقدی به تعهدی و نیمه تعهدی )
•    عضو کمیسیون معاملات عمده شهرداری کرج
•    دبیر کمیسیون عمده شهرداری کرج از سال 88 تا پایان 90
•    بازرس قانونی سازمان های عمران ، پسماند و شهرداری کرج
•    عضو هیئت مدیره سازمان انفورماتیک به مدت 2 سال از سال 91 تا پایان 93
•    عضو هیئت مدیره سازمان خدمات موتوری از سال 91 تاکنون
•    عضو کمیته انتخاب مشاور کمیسیون توافقات ، کمیسیون تحویل متوسط شهرداری کرج
•    مدیر عامل صندوق قرض الحسنه مهدی آل محمد حصارک
•    بازرس صندوق قرض الحسنه رسول اکرم شهرداری کرج

 

دیدگاه درمورد محاسبان

 
از طریق حوزه انفورماتیک شهرداری با سیستم حسابرایان آشنا شدند. با  ارائه راهکارهای محاسبان برداشت شبکه ای گزارشات و برداشت اسناد بصورت آنلاین، تسریع و تسهیل در انجام امور به ویژه ارائه گزارش به موقع تفریق بودجه  در مقابل چالش های موجود، زمانبر بودن  و اخذ گزارشات متعدد به قائم ، انتقال فیزیکی اسناد مناطق و... اقدام  به تغییر سیستم های مالی سابق  به سیستم های حسابرایان کردند. علاوه بر این مجموعه ، شهرداری برای بومی سازی این نرم افزار 2500 دستور کار (3500 ساعت برای برنامه  ریزی و بودجه ) و دستور کارهای زیادی برای مالی استفاده شده و هم چنین شهرداری کرج پلی برای ارتباط شرکت حساب رایان با کلان شهرهایی چون شیراز و اهواز ، رشت و ارومیه شد

 

تاریخچه شرکتشهرداری مؤسسه ای است عمومی و غیر دولتی که در حدود وظایف و اختیارات تعیین شده بر اساس قانون مکلف به ارائه خدمات شهری و رفاهی در محدوده معین بوده و این فعالیتها با توجه به برنامه ها و بودجه مصوب و همچنین قوانین و مقررات موضوعه زیر نظر شورای اسلامی شهر و با هماهنگی و راهنماییهای وزارت کشور تحقق می یابد .
 
شهرداری کرج در دهه سال 1330 تأسیس شد ، این سازمان در ابتدا سازمانی بسیار کوچک با وظایف و اختیارات محدود بود . به موازات گسترش شهر کرج ، سازمان شهرداری نیز در چارچوب مقررات قانونی گسترش یافت ، به طوری که علاوه بر ستاد مرکزی ، ده شهرداری منطقه ای نیز آن را در برمی گیرد و از معاونتهای مختلفی چون اداری و مالی ، شهرسازی و معماری ، خدمات شهری ، حمل و نقل و ترافیک ، فرهنگی و اجتماعی ، فنی و عمرانی و هماهنگی و برنامه ریزی تشکیل می شود.
 به علاوه ، در کنار این معاونتها چه در حوزه ستاد مرکز و چه در حوزه مناطق دهگانه ، سازمانهایی تخصصی مسئولیت انجام بخشی از وظایف شهرداری را به عهده گرفته اند که عبارتند از : سازمان خدمات موتوری ، سازمان اتوبوسرانی ، سازمان تاکسیرانی ، سازمان بهشت سکینه ، سازمان بازیافت مواد ، سازمان پارکها و فضای سبز ، سازمان میادین میوه و تره بار ، سازمان قطار شهری ، سازمان ترمینالها و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی.

درخواست دمو