مدیران برگزیده


نام و نام خانوادگی :  بیتا معظمی مقدم


سمت : مدیر مالی


تحصیلات : کارشناسی ارشد مدیریت مالی دانشگاه تهران جنوب


بیوگرافی : سرکار خانم معظمی مقدم متولد سال ۱۳۵۱، دارای کارشناسی ارشد مدیریت مالی دانشگاه تهران جنوب می باشد و مدیریت مالی شرکت های گروه ایجاد (مشاور)، آرتابین، ایستا سازه آرتمن، ویستاکمپ، آراد بین المللی ایلیا ،پیشرو گستر ایراد و هوراد می باشند.

 

دیدگاه در مورد محاسبان

 

از سال ۱۳۸۷ و از طریق آقای تقی پور مدیر مالی شرکت مفیدپی آشنا شدند .چالش هایی را که قبل از محاسبان داشتند به شرح ذیل اعلام کردند:

- عدم امکان Export to excel در گزارش گیری (وجود چنین امکانی درسیستم محاسبان)

- اجبار در خرید همه زیر سیستم ها در نرم افزار قبلی حتی اگر مورد نیاز نباشد. (امکان عدم خرید زیر سیستم ها به صورت مجزا)

- مبلغ غیرمنصفانه سایر شرکتها

- عدم امکان بروز رسانی در هر زمان (بروز رسانی در هر زمان و ایجاد امکانات جدید در محاسبان)

- عدم لینک شدن زیرسیستمها ، گزارشات و ...

 

تاریخچه شرکت

شرکت مهندسی لاریز سازان در سال ۱۳۸۱ با هدف آبادانی کشور عزیزمان ایران با توان مدیریتی‌، فنی-مهندسی و تجربه و تعهد و نیروی انسانی متخصص و تأمین امکانات مناسب در گستره کار پیمانی وارد عرصه شد. این شرکت پس از تلاش و کوشش در زمینه اجرای پروژه‌های عمرانی موفق به اخذ پایه ۳ در رسته ساختمان و پایه ۵ در رسته آب از سازمان معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری گردیده است.

 

اعتقاد مدیران شرکت مهندسی لاریزسازان به استفاده از دانش روز‌، خلاقیت‌، ارتقای سطح کیفیت‌، اقتصاد در پروژه و برنامه‌ریزی در جهت سرعت و کیفیت اجرای پروژه‌ها و در نهایت رضایتمندی کارفرمایان محترم بوده و بهبود مستمر و پویایی شرکت همواره از مقاصد مدیران آن می‌باشد. اعضاء این شرکت سال‌ها درسمتهای مختلف اجرایی و طراحی در شرکت‌های معتبر برروی پروژه‌های بزرگ صنعتی و غیرصنعتی فعالیت داشته و با اندوخته‌ای از تجربیات گرانبها دارای پتانسیل بالا جهت اجرای پروژه‌های ساختمانی و تاسیساتی میباشند.

 

از مزایای شرکت مهندسی لاریز سازان به سبب تجربیات گسترده اعضاء‌ درپروژه‌های مختلف، قابلیت مشاوره و اجرای پروژه‌های تخصصی درزمینه‌های مواد افزودنی بتن جهت پروژه‌های بزرگ سدسازی وبتن ریزی‌های حجیم، تعمیرات و ترمیم‌، آب بندی، تزریق مواد اپوکسی در سازه‌های بتنی، طرح اختلاط بتن سازه‌های دریایی مقاوم دربرابر خوردگی، اجرای پروژه‌های بزرگ ساختمانی و تاسیساتی و اسکلت‌های سنگین صنعتی و مشاوره و طراحی سالنهای صنعتی سبک وسنگین میباشد. امیدداریم که با تجمیع اندوخته‌ها و تجارب چندین ساله به مدد انگیزه‌های بالای اجرایی، در قالب شرکت مهندسی لاریز سازان چشم‌اندازی روشن برای خویش و ایران عزیز به تصویر بکشیم.

درخواست دمو