صدای مشتری شرکت حساب رایان پارستقريباً هر سازمانی که با افکار عمومی سر و کار دارد، نيازمند ارائه تصوير روشنی از خود به جامعه است. نمايش چهره واقعی و شفاف موسسه به مشتريان از وظايف مهم هر سازمانی است و اگر اين درک بوجود آيد که مشتريان صاحبان اصلی شرکت ها هستند و بدون وجود آنها سازمان و عملکرد موفق آن معنا نخواهد داشت، پس توجه به انتقادات و پيشنهادات امری ضرورری تلقی خواهد شد.

صدای مشتری، تکنيک شنيدن سخنان، نظرات، پيام ها و بازخوردهای مشتری و تبديل آن به نيازها و انتظارات وی است. در اين تکنيك، کار با صدای مشتری آغاز می شود. مشتری، احساس و برداشت خود از محصول (کالا يا خدمات) را در قالب کلمات و جملات بيان می کند، سپس نيازهای واقعی وی با روش هایی خاص از درون اين صداهای خام، استخراج می شوند که در ادامه و برای رسيدن به نتيجه ارزشمند، بايد آنها را به زبان توليد، ترجمه کرد.

تکنيک صدای مشتری با مطالعه سنتی بازار، تفاوت هایی دارد. مطالعه بازار، روش مبتنی بر داده های عددی و استفاده از ابزار استدلال های آماری است؛ در حالی که صدای مشتری، روشی مبتنی بر داده های جمله ای و استفاده از درک شهودی است. اين روش، نه تنها نقش عمده ای برای شهود و احساس درونی قائل است بلکه از انعطاف بيشتری در مقايسه با ديگر روش ها برخوردار است.

ضمن تشکر و قدر دانی از حسن انتخاب شما خواهشمند است هر گونه پيشنهاد, انتقاد و يا اعلام عدم رضايت از کيفيت محصولات و يا نحوه ارائه خدمات همكاران ما در خدمات پس از فروش و يا ساير واحدها با شماره تماس 87760 -021 و پست الکترونيک صدای مشتری این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مطرح فرماييد.

اين اطمينان به شما داده می شود که در جهت حفظ کرامت و حقوق مصرف کننده عزيز ايرانی، مسؤولين شرکت به طور جد با شکايات برخورد نموده و نتيجه آن را به مشتريان اعلام خواهند كرد و در نهایت رضايت مشتريانی که به نام حساب رايان پارس اعتماد نمودند را جلب می نمايند.