شرکت حساب رايان پارس

در دوازدهمين نمايشگاه بورس، بانک و بيمه

اطلاعات بیشتر محصولات ما

شرکت حساب رایان پارس با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه نرم افزارهای مالی و اداری و همچنین همکاری حدودا ۱۰ ساله با بانک های مطرح کشور از جمله بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بانک رفاه، بانک کارآفرین، بانک سپه، بانک کشاورزی، بانک توسعه صادرات و شرکت هایی مانند داده پردازی سداد و تجارت الکترونیک پارسیان، در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه مقدم شما عزیزان را گرامی می دارد.

از همه شما سروران گرامی جهت حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه و بازدید از غرفه شرکت حساب رایان پارس دعوت به عمل می آوریم. لازم به توضیح است که این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین ‎المللی تهران، از ۲ تا ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ برگزار می شود و شرکت حساب رایان در سالن ۳۸، غرفه 12A منتظر حضور گرم شما عزیزان است.

محصولات ما

محاسبان .نت

نسل دوم نرم افزارهای مالی و اداری شرکت حساب رایان، محاسبان.نت ، که از سال ۱۳۸۳ و با رویکرد ERP طراحی شده، بر پایه معماری چند لایه و بانک اطلاعاتی SQL Server و با طراحی ویژه و تکامل یافته نسل قبلی نرم افزارهای شرکت می باشد که هم از جهت طراحی و هم در فرآیند های عملیاتی دارای ویژگی های منحصر بفرد و جامعی می باشد.

اطلاعات بیشتر

محاسبان .وب

نسل سوم نرم افزارهای مالی و اداری شرکت حساب رایان، محاسبان.وب، که از سال ۱۳۹۳ و با رویکرد ERP طراحی شده، بر پایه معماری چند لایه، بانک اطلاعاتی MS-SQL Server 2016 و با طراحی ویژه و تکامل یافته نسل قبلی نرم افزارهای شرکت می باشد که هم از جهت طراحی و هم در فرآیند های عملیاتی دارای ویژگی های منحصر بفرد و جامعی می باشد.

اطلاعات بیشتر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا در جریان اخبار نمایشگاه قرار گیرید

حساب رایان در فیسبوک حساب رایان در لینکداین حساب رایان در توییتر حساب رایان در اینستاگرام حساب رایان در تلگرام