اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

"حتی مدیران موفق نیز ممکن است علائم اولیه بحرانی را نادیده بگیرند"؛ این نقل قول از شخصی به نام "داگ یاکولا" (Doug Yakola) یکی از مدیران کمپانی "مکنزی" (McKinsey) است که حدود بیست سالی می‌شود برنامه‌های بهبود مدیریتی ارائه می‌دهد. از نظر او، اولین قدم در حل بحران، اشراف به وجود مشکلات است.

10 روش برای مقابله با شرایط بحرانی در سازمان‌ها (بخش اول)

 تمامی کسب و کارهایی که در حال رشد هستند و یا رشد مناسبی تا به حال داشته‌اند، با مشکلات مختلفی حول محور انتخاب بهترین نرم افزارها در حوزه کاری خود مواجه‌اند. عدم برنامه‌ریزی مناسب برای انتخاب نرم افزارهای یکپارچه مالی و اداری می‌تواند مشکلات سازمان‌ها و کسب و کارها را دوچندان کند زیرا اگر نرم افزارها به صورت جداگانه خریداری شوند و تعامل مناسبی با ...

مزایای استفاده از نرم افزاهای یکپارچه

از زمانی که اینترنت پا به دنیای ما گذاشته، زندگی بشر دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده است؛ در عصر مدرنیزه و دیجیتال، سرعت تغییر تکنولوژی‌ها به قدری بالا و چشم‌گیر است که به جرات می‌توان گفت هرروز مزایای جدیدی به آن‌ها اضافه می‌شود و تنها راه به‌روز ماندن و بقا در این شرایط، پیگیری تغییرات و وفق دادن خودمان با آن‌هاست.

مقایسه نرم افزار حسابداری تحت وب و تحت ویندوز

به توانایی سازمان‌ها برای پاسخ سریع و مؤثر به تغییرات در تقاضای بازار، با هدف یافتن نیازمندی‌های مشتری، برحسب قیمت، خصوصیات، کیفیت، کمیت، و تحویل، چابکی گفته می‌شود.

چابكی در سازمان

یك استدلال قوی برای از بین بردن خلاقیت توسط تكنولوژی بچه هایی(بزرگسالانی) كه همیشه سرشان در گوشی ها، تبلت ها، یا لپ تاپهای خودشان است ، فعالیت های خلاقی ندارند كه به ارتقا خلاقیت كمك كند، می باشد.آلدوس هاكسلی می گوید، آیا دستگاهی كه دارید باعث حواس پرتی تكنولوژیكی می شود، فكرتان را دور نگه دارید.

آیا تكنولوژی خلاقیت را از بین می برد؟

داده كاوی فرآیند مرتب كردن مجموعه داده های بزرگ برای شناسایی الگوها و برقراری روابط برای برطرف كردن مشكلات از طریق تجزیه و تحلیل داده ها می‌باشدو ایزارهای داده كاوی به سازمان ها اجازه می‌دهد تا روند آینده را پیش بینی كنند.

داده كاوی

زمانی بود كه مفهوم خلاقیت تنها با نویسندگان، نقاشان، نوازندگان و افراد مشابه در حرفه های هنری در ارتباط بود. اما با افزایش نیاز به توسعه شخصیت نام تجاری منحصر به فرد، نیاز به تفكر خلاق از هنر به كسب و كار روزانه  انتقال یافت. علاوه بر اینكه، عملیات تولید یك محصول كه خود را در بازاری كه تفاوت هابه سختی شناسایی می‌شوند رقابتی تر ...

خلاقیت و نوآوری در محیط كار

پربازدیدترین مقالات

درخواست دمو   درخواست دمو
x
وعده دیدار در دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، سالن ۳۸، غرفه ۱۲ آ، ۲ تا ۵ اردیبهشت ۹۸