اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

در تاریخ ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۸، شرکت حساب رایان پارس با توجه به ارزیابی‌های مختلف، موفق به دریافت تندیس برنز حمایت از حقوق مصرف کنندگان از هجدهمین همایش حقوق مصرف کنندگان شد که این تندیس توسط مدیرعامل این مجموعه مهندس ابوالقاسم قاسم پور از دستان وزیر صنعت، معدن و تجارت دریافت گردید.

حساب رایان موفق به کسب تندیس برنز رعایت حقوق مصرف کنندگان شد

شرکت حساب رایان پارس با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه نرم افزارهای مالی و اداری و همچنین همکاری حدودا ۱۰ ساله با بانک های مطرح کشور از جمله بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بانک رفاه، بانک کارآفرین، بانک سپه، بانک کشاورزی، بانک توسعه صادرات و شرکت هایی مانند داده پردازی سداد و تجارت الکترونیک پارسیان، در دوازدهمین نمایشگاه بین ...

حضور حساب رایان در دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

شركت حساب رایان پارس یکی از شرکت‌های پیشرو در عرصه تولید نرم افزارهای یکپارچه مالی و اداری با رویكرد ERP، با توجه به عملكرد درخشان و درخور تحسین و در راستای اهداف خود که كسب رضایت مشتری است، توانسته با همت نیروهای متخصص و مجرب خود و همچنین با حمایت همیشگی شما مشتریان عزیز، در رتبه بندی سال97 شورای عالی انفورماتیک در دو زمینه "تولید ...

كسب سومين رتبه يك از شورای عالی انفورماتيك كشور

همزمان با شروع فصل زمستان،‌ شركت حساب رایان پارس در نظر دارد جشنواره فروش زمستانه محصولات نرم افزاری در قالب چندین طرح پیشنهادی جذاب، از تاریخ 8 دی ماه لغایت 8 بهمن ماه سال جاری برگزار نماید.

جشنواره فروش ویژه زمستانه محصولات نرم افزاری

شركت حساب رایان پارس به مناسبت برگزاری دومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند كه توسط دبیر خانه و مركز "تهران هوشمند" وابسته به  سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران در روزهای  19 و 20 در برج میلاد تهران برگزار شد شركت نمود.

حساب رايان در همايش تهران هوشمند

شرکت حساب رایان پارس به مناسبت روز حسابدار در مراسم گرامی داشت روز حسابدار که توسط انجمن حسابداران خبره ایران برگزار شد، حضور داشته و به ارائه مشاوره و راهکارهای مالی و اداری به شرکت کنندگان پرداخت.

حضور شرکت حساب رایان در مراسم

به مناسبت روز حسابدار، شرکت حساب رایان در نظر دارد در راستای ارج نهادن به اعتماد بیش از 4000 مشتری و همچنین متقاضیان جدید، سری محصولات نرم افزاری محاسبان را تا سقف 30 درصد تخفیف در صورت خرید نقدی ارائه ­نماید.

جشنواره فروش ویژه به مناسبت روز حسابدار

شرکت حساب رایان با بیش از 4000 هزار مشتری فعال، به عنوان تنها شرکت برتر تولید کننده نرم افزار در همایش "تحلیل مسایل و تامین منابع مالی در آموزش عالی" حضور یافته و از آخرین دستاوردهای سامانه جامع مالی و منابع انسانی خود رونمایی خواهد کرد.

حساب رايان در همايش تحلیل مسائل و تامین منابع مالی در آموزش عالی
درخواست دمو   درخواست دمو