اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

به گزارش مرکز ماهر (مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه‌ای - CERTCC) باج‌افزار جدیدی در کشور منتشر شده که Tyrant نام دارد، برای اولین بار در تاریخ ۱۶ اکتبر توسط محقق امنیتی شرکت جی دیتا کشف شد.

کاربران ایرانی هدف باج افزار فارسی تایرنت قرار گرفتند

روز جهانی مدیریت پروژه، سال روزی است برای بسیاری از مدیران و تیم‎های پروژه از کشورها و صنایع مختلف با هدف ترغیب سازمان‎ها برای عرضه دانش و مهارت خود در جهت کمک به دیگران برای کسب موفقیت.

پنجمین سمپوزیوم مدیران حرفه ای پروژه در دانشگاه تهران

گزارش مالی اخیر مایکروسافت به خوبی نشان می دهد که سرمایه گذاری های این شرکت در عرصه پردازش ابری موفق بوده و حدود ۲۰ میلیارد دلار از درآمدهای این کمپانی در طی یک سال از محل مذکور کسب می شود.

موفقیت مایکروسافت در حوزه خدمات ابری در حال آشکار شدن است

گزارش جدید عملکرد مالی توییتر نشان می دهد که پس از چهار سال ضرردهی و تحمل تغییرات گسترده مدیریتی و ساختاری، این کمپانی بالاخره در آستانه کسب سود قرار گرفته و روزهای روشن در راه است.

توییتر پس از چهار سال در آستانه سود دهی قرار گرفته است

روز گذشته، انتظار ها بالاخره به پایان رسید و جدید بازی انحصاری تازه کنسول نینتندو سوییچ که در واقع هفتمین نسخه از بازی قدیمی، مشهور . دوست داشتنی ماریوهای سه بعدی به شمار می رود عرضه شد.

نینتندو با سوپر ماریو همانند زلدا دوباره شگفتی ساز شد

مایکروسافت از مدتی قبل استودیوی واقعیت افزوده خود را در دفتر مرکزی ردموند تاسیس کرده و از آن برای نمایش برنامه های هنرمندان و سایر شخصیت های مشهور به صورت هولوگرام های واقعیت افزوده استفاده کرده است.

مایکروسافت استودیوهای تولید واقعیت افزوده راه اندازی می کند

شرکت SK Telecom کره، به تازگی در مرکز تحقیق و توسعه خود در سئول، فناوری وای فای با سرعت ۳٫۸ گیگابیت در ثانیه را به نمایش گذاشته است که از استاندارد 802.11X بهره می برد و پهنای باندی ۴ برابر 802.11n را فراهم می آورد.

از فناوری وای فای با سرعت ۴٫۸ گیگابیت بر ثانیه رونمایی شد

سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی، اقدام به برپایی هشتمین نمایشگاه خدمات، محیط زیست شهری و حمل و نقل و ترافیک مشهد، از تاریخ ۲۵ الی ۲۸ مهرماه ۱۳۹۶ نموده است. شرکت حساب رایان به عنوان برند اول ارائه دهنده نرم افزارهای مالی حوزه شهرداری ها در این نمایشگاه حضور داشت.

هشتمین نمایشگاه خدمات، محیط زیست شهری و حمل و نقل و ترافیک مشهد برگزار شد

اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام به دلیل خودداری کردن از ارائه‌ی کلیدهای رمزگشایی پیام‌های کاربران، ۸۰۰ هزار روبل جریمه شد. این جریمه در حالی صورت پذیرفت که دولت روسیه از قبل در خصوص عدم همکاری تلگرام آگاهی داشت.

تلگرام به دلیل عدم همکاری با دولت روسیه جریمه شد
درخواست دمو   درخواست دمو