راهکار ویژه صنعت فرش

راهکار نرم افزاری ویژه صنعت فرش

شرکت حساب رایان پارس یکی از موفق ترین شرکت های تخصصی انفورماتیک کشور با پشتوانه بیش از ۱۵ سال فعالیت در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای اداری ، مالی و درآمد در طول سالهای فعالیت مستمر خود با همکاری مهندسین خبره انفورماتیک و کارشناسان مجرب امور مالی و مطالعه و شناخت بازار و بهره گیری از فناوری های نوین دنیا، نرم افزارهای کاربردی و یکپارچه را تولید و به بازار عرضه نموده است.
گستردگی محصولات ، خدمات و انعطاف پذیری بالا باعث کسب رتبه یک شورای عالی انفورماتیک کشور در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری گردید.
دامنه مشتریان شرکت بسیاری از حوزه های فعالیت در کشور از جمله شرکت ها ، بانکها ، سازمان های دولتی و خصوصی و نیمه دولتی را در بر می گیرد.
شرکت حساب رایان در راستای همروندسازی سیستم های مالی و اداری محاسبان.نت با ساختار و روند عملیاتی و اجرائی صنعت فرش، با استفاده از تجربه چندین ساله خود در زمینه طراحی و پیاده سازی سیستم های مالی و اداری، اقدام به طراحی ویژه برای صنعت فرش نموده است.
فرش ایران دارای تاریخی بسیار طولانی است، در ایران از دیرباز بافتن انواع فرش متداول بوده و انگیزه ای اجدادی داشته است. به نوشته مورخان، جهانگردان، جنگجویان و آثار مکشوفه از گذشتگان گویای آن است که فرشبافی به صورت هنری دستی، مردمی، روستایی و عشایری در ایران سابقه بس دراز دارد.تاریخ فرش با تاریخ خود انسان عجین است بشر اولیه در طی قرنها به روش درهم تنیدن الیاف گیاهی و پوست درختان, و نتیجتا صنایعی نظیر سبد بافی آشنا شده بود, و با بهره گیری از پشم حیواناتی که قابلیت زیست در جوامع اولیه را داشتند, می توانست زیر اندازهایی نه چندان نرم را تولید کند.
شرکت حساب رایان پارس ، دلایل موفقیت خود در عرصه تامین نرم افزار های مالی و اداری حوزه فرش را ناشی از تقاط قوت زیر می داند:
  • قابلیت مدیریت و کنترل روند تولید فرش
  • امکان تعربف و ثبت خصوصیات تکمیلی فرش به تعداد دلخواه
  • مدیریت کلیه هزینه های در جریان ساخت و محاسبه اتوماتیک قیمت تمام شده
  • قابلیت ثبت اطلاعات ارزیابی کیفی و قیمت فرش از دستگاه رسیده
  • امکان کنترل روند فروش و انتقال فرش
  • مدیریت شعب و نمایندگیها مختلف


قابلیت های راهکار ويژه صنعت فرش عبارتند از :
 

۱) قابلیت مدیریت و کنترل روند تولید فرش
۱- امکان ثبت و مدیریت کلیه اطلاعات پیش تولید از قبیل قرارداد، پیش بینی ارزش و ...
۲- قابلیت مدیریت و نگهداشت اطلاعات طی تولید از جمله مواد مصرفی(پشم، ابریشم، خامه،...) نقشه، ابزار مورد استفاده(قیچی،تیغ، شانه،...)، دارقالی و ...
۳- امکان ثبت کلیه هزینه های طی تولید از قبیل دستمزد بافندگان و ...
۲) امکان تعربف و ثبت خصوصیات تکمیلی فرش به تعداد دلخواه
۱- قابلیت تعریف خصوصیات دلخواه برای فرش از قبیل محل بافت، تاریخ بافت، نام بافنده، طرح، رجشمار، طول، عرض، مساحت، نقشه، رنگ زمینه، رنگ حاشیه و ...
۲- دریافت گزارش بر اساس کلیه خصوصیات فرش
۳) مدیریت کلیه هزینه های در جریان ساخت و محاسبه اتوماتیک قیمت تمام شده
قابلیت صدور اتوماتیک سند قیمت تمام شده بر اساس مرکز تولید فرش
۴) قابلیت ثبت اطلاعات ارزیابی کیفی و قیمت فرش از دستگاه رسیده
۱- مکان ارزیابی فرش بر اساس کارشناس ارزیاب
۲- قابلیت تجدید ارزیابی برای فرش های مورد نظر
۵) امکان کنترل روند فروش و انتقال فرش
۱- کنترل قیمت فروش بر اساس ارزیابی
۲- قابلیت فروش فرش های امانی سایر تجار بر اساس روشهای امانی فروشی و کارمزدی
۶) مدیریت شعب و نمایندگیها مختلف