علی خنج

علي خنج متولد 1345 دانش آموخته مقطع كارشناسی رشته مديريت صنعتی از دانشگاه آزاد اسلامی قزوين است. ايشان از سال 1366 به‌مدت 33 سال با سمت‌های کارشناس حسابداری، رئيس حسابداری، مدير مالی، مدير پروژه استقرار و پیاده سازی سيستم‌های MIS و ERP، مدير بازاريابی و فروش سيستم‌های MIS و ERP، مدير عامل و عضو هيات مديره شركت‌های نرم افزاری مشغول به‌كار بوده است.

ايشان طی سال‌های كاری حرفه‌ای خود به دلیل توانایی و هوش استراتژیکی که دارد، در بيش از 100 پروژه استقرار و پياده‌سازی سيستم‌های MIS و ERP با مسئوليت مدير پروژه به‌صورت مستقيم فعاليت داشته كه از مهم‌ترين پروژه‌های تحت نظر ایشان می‌توان به پروژه‌های مپنا، پاكنام، آب و برق كيش، نيرو ترانس، دايتی، كاشی تبريز، گروه ملي فولاد اهواز، آلومينيوم المهدی و... نام برد. همین تسلط فنی، تجربیات و سابقه مدیریتی عالی، سبب شد تا علی خنج چند سالی کسب و کار شخصی خود را در این حوزه به عنوان مدیرعامل و بنیان گذار شرکت راهکارهای نرم افزاری آسمان راه اندازی کند و اکنون نیز به عنوان مدیر امور قراردادهای شرکت حساب رایان، پروژه‌های مهمی را رهبری می‌نماید.

علاوه بر تمام توانایی‌های فنی و مدیریتی، علی خنج به عنوان شخصی نرم خو، صادق و خوش قلب شناخته می‌شود که با خصوصیات اخلاقی خود، آرامشی مثال زدنی به اعضای تیمش تزریق می‌کند.


از زبان علی خنج

رسالت مشتری مداری از اهداف اصلی شرکت حساب رایان است که این هدف در تمام فرآیندها و فعالیت‌ها نهادینه شده است . تلاش همه واحدهای این شرکت رسیدن به رضایت مشتری است .