علی خنج

علی خنج متولد 1345 دانش آموخته مقطع کارشناسی رشته مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین است. ایشان از سال 1366 به‌مدت 33 سال با سمت‌های کارشناس حسابداری، رئیس حسابداری، مدیر مالی، مدیر پروژه استقرار و پیاده سازی سیستم‌های MIS و ERP، مدیر بازاریابی و فروش سیستم‌های MIS و ERP، مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت‌های نرم افزاری مشغول به‌کار بوده است.

ایشان طی سال‌های کاری حرفه‌ای خود به دلیل توانایی و هوش استراتژیکی که دارد، در بیش از 100 پروژه استقرار و پیاده‌سازی سیستم‌های MIS و ERP با مسئولیت مدیر پروژه به‌صورت مستقیم فعالیت داشته که از مهم‌ترین پروژه‌های تحت نظر ایشان می‌توان به پروژه‌های مپنا، پاکنام، آب و برق کیش، نیرو ترانس، دایتی، کاشی تبریز، گروه ملی فولاد اهواز، آلومینیوم المهدی و... نام برد. همین تسلط فنی، تجربیات و سابقه مدیریتی عالی، سبب شد تا علی خنج چند سالی کسب و کار شخصی خود را در این حوزه به عنوان مدیرعامل و بنیان گذار شرکت راهکارهای نرم افزاری آسمان راه اندازی کند و اکنون نیز به عنوان مدیر امور قراردادهای شرکت حساب رایان، پروژه‌های مهمی را رهبری می‌نماید.

علاوه بر تمام توانایی‌های فنی و مدیریتی، علی خنج به عنوان شخصی نرم خو، صادق و خوش قلب شناخته می‌شود که با خصوصیات اخلاقی خود، آرامشی مثال زدنی به اعضای تیمش تزریق می‌کند.


از زبان علی خنج

رسالت مشتری مداری از اهداف اصلی شرکت حساب رایان است که این هدف در تمام فرآیندها و فعالیت‌ها نهادینه شده است . تلاش همه واحدهای این شرکت رسیدن به رضایت مشتری است .