Logo

از روز حسابدار تا شب یلدا، چند خط بنویسید برنده می‌شوید

hero

هرسال از روز حسابدار تا شب یلدا فاصله چندانی وجود ندارد، چه ایرادی دارد که برای حسابداران و مدیران مالی هم در تقارن با این دو روز، یک پیشنهاد ویژه ارائه بشود؟
به همین مناسبت در سال 1399 که آخرین روز حسابدار در قرن جاری محسوب می‌شود، شرکت حساب رایان پارس تصمیم گرفته تا مسابقه‌ای برای حسابداران، مدیران مالی و افراد متخصص در این زمینه برگزار نماید و در نهایت هدایای جذابی به ایشان اعطا شود.

about
shape
shape

شرایط شرکت در مسابقه روز حسابدار حساب رایان

روش اول


در روش اول مسابقه به این شکل است که شما فعالان این حوزه که دستی به قلم هم دارید، یک مقاله حداقل 800 کلمه‌ای در زمینه حسابداری، مالیات، بودجه و اعتبارات، نرم افزارهای مالی و حسابداری و به صورت کلی هر موضوعی که در مورد حسابداری است، بنویسید و برای ما ارسال کنید. تیم تولید محتوای شرکت حساب رایان مقالات دریافتی را مطالعه و ارزیابی می‌کنند و به نفرات برتر به شکل زیر جایزه اهدا می‌شود؛

1. نفر اول مبلغ یک میلیون تومان + انتشار مقاله به همراه درج نام نویسنده در بخش مقالات وبسایت حساب رایان
2. نفر دوم مبلغ 800 هزار تومان
3. نفر سوم مبلغ 600 هزار تومان

همچنین این موضوع می‌تواند در صورت کیفیت مناسب مقاله ادامه دار باشد و با اشخاص برنده، به صورت طولانی در این حوزه همکاری شود. کاملا واضح است که همکاری طولانی مدت به همراه درج نام شخص در هر مقاله، می‌تواند در برندینگ شخصی او بسیار موثر باشد.

مقالات خود را از طریق ایمیل زیر برای ما ارسال نمایید:
marketing@hesabrayan.com

نتایج مسابقه بعد از شب یلدا از طریق اینستاگرام شرکت حساب رایان منتشر می‌شود؛ برای مشاهده قرعه کشی می‌توانید صفحه اینستاگرام محاسبان را که در لینک زیر قرار دارد فالو کنید تا این رویداد را از دست ندهید.

صفحه اینستاگرام ما
about

روش دوم

یکی از دغدغه‌های مدیران، حسابداران و صاحبان کسب و کار، ثبت و مدیریت هزینه‌ها به صورت شفاف و دریافت اطلاعات و آمار دقیق از آنهاست که تنها یک نرم افزار حسابداری مالی می‌تواند از عهده آن برآید؛ به همین دلیل این مسابقه بیشتر مناسب مدیران ارشد و مدیران مالی شرکت‌هایی است که دوست دارند نرم افزار حسابداری مالی اختصاصی خودشان را داشته باشند یا این نرم افزار را به شخصی دیگر هدیه دهند؛ یعنی چی؟ یعنی شما که به واسطه مدیریت یا ارتباطات خود در یک سازمان، افراد متخصص حوزه مالی را می‌شناسید و می‌دانید که نرم افزار حسابداری مالی محاسبان می‌تواند به آنها کمک کند، شرکت حساب رایان را با ایشان آشنا می‌کنید. برای این کار کافیست فرمی که در لینک زیر وجود دارد را پر کنید. در این فرم اطلاعاتی از خود شما به همراه شخصی که دوست دارید نرم افزار حسابداری مالی را برنده شود برای ما ارسال می‌کنید. بعد از دریافت اطلاعات و صحت سنجی آن، به قید قرعه یک نرم افزار حسابداری مالی رایگان محاسبان به شما یا شخص مورد نظرتان اهدا خواهد شد.

ثبت اطلاعات
about
shape