اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

چند وقتی هست که اخبار شیوع ویروس جدید جهش یافته کرونا یا همان کووید19 را از سرتاسر دنیا می‌شنویم، حالا متاسفانه این ویروس مهمان ناخوانده پایان سال ایرانیان شده تا علاوه بر تهدید سلامتی و جان مردم، چرخ اقتصاد را هم با تهدیدی جدی مواجه کند.

دورکاری، راهکاری برای مقابله با ویروس کرونا

حسابرسی مالیاتی و دلایل نیاز به استفاده از موسسه حسابرسی

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چرا نیاز به مشاوره برای حسابرسی مالیاتی دارید؟ از آنجا که قوانین مالیاتی بسیار پیچیده هستند، کوچک‌ترین اشتباه باعث بروز خسارات زیادی خواهد شد، بنابراین...

حسابرسی مالیاتی و دلایل نیاز به استفاده از موسسه حسابرسی

پنج روش برای تقویت نظارت هیات مدیره بر فرهنگ سازمانی

تقویت نظارت بر فرهنگ سازمانی، موضوعی با اهمیت زیاد است که اعضای هیئت مدیره باید به آن توجه نمایند؛ در این مقاله راه‌هایی هستند که می‌توانند در دستیابی به ارزش فرهنگ شرکت‌ها تاثیرگذار باشند و از مدیریت سازمان حمایت کنند.

پنج روش برای تقویت نظارت هیات مدیره بر فرهنگ سازمانی

آیا با مالیات سرو کار دارید؟ آیا تا به حال به شفافیت مالی و مالیاتی فکر کرده‌اید؟ در قرن بیست و یک مادامی که انقلاب دیجیتالی در حال پیشرفت است، تیم‌های مالیاتی نیز باید همکاری خودشان را با کسب و کارها برای جهانی گسترده‌تر افزایش دهند.

چگونگی ایجاد شفافیت مالی توسط عصر دیجیتال

"حتی مدیران موفق نیز ممکن است علائم اولیه بحرانی را نادیده بگیرند"؛ این نقل قول از شخصی به نام "داگ یاکولا" (Doug Yakola) یکی از مدیران کمپانی "مکنزی" (McKinsey) است که حدود بیست سالی می‌شود برنامه‌های بهبود مدیریتی ارائه می‌دهد. از نظر او، اولین قدم در حل بحران، اشراف به وجود مشکلات است.

10 روش برای مقابله با شرایط بحرانی در سازمان‌ها (بخش اول)

 تمامی کسب و کارهایی که در حال رشد هستند و یا رشد مناسبی تا به حال داشته‌اند، با مشکلات مختلفی حول محور انتخاب بهترین نرم افزارها در حوزه کاری خود مواجه‌اند. عدم برنامه‌ریزی مناسب برای انتخاب نرم افزارهای یکپارچه مالی و اداری می‌تواند مشکلات سازمان‌ها و کسب و کارها را دوچندان کند زیرا اگر نرم افزارها به صورت جداگانه خریداری شوند و تعامل مناسبی با ...

مزایای استفاده از نرم افزارهای یکپارچه

از زمانی که اینترنت پا به دنیای ما گذاشته، زندگی بشر دست‌خوش تغییرات بسیار زیادی شده است؛ در عصر مدرنیزه و دیجیتال، سرعت تغییر تکنولوژی‌ها به قدری بالا و چشم‌گیر است که به جرات می‌توان گفت هرروز مزایای جدیدی به آن‌ها اضافه می‌شود و تنها راه به‌روز ماندن و بقا در این شرایط، پیگیری تغییرات و وفق دادن خودمان با آن‌هاست.

مقایسه نرم افزار حسابداری تحت وب و تحت ویندوز

پربازدیدترین مقالات