اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

اصولا شرکت های بزرگ که همواره گردش مالی و کاری فراوان و تعدد نیروی انسانی و واحدهای متعدد دارند، دارای دغدغه های زیادی از جمله مدیریت منابع هستند. مدیریت منابع انسانی و مدیریت امور مالی از جمله موارد بسیار مهم و کلیدی در این دغدغه ها هستند که غافل شدن از هر یک از این موارد ضربات جبران ناپذیری به سیستم وارد می کند. لذا مدیریت این موارد با استفاده از سیستم های نرم افزاری قالب اعتماد و معتبر در چارچوب ERP بسیار دارای اهمیت است و نیاز به استفاده از سیستم های ERP را در این نوع سازمان ها به شکل ویژه ای نمود پیدا می کند.
 

اینفوگرافیک تخصصی حساب رایان : چرا شرکت های حرفه ای برای مدیریت امور و پروژه های خود حتما از یک سیستم ERP استفاده کنند ؟

 

چالش های یک کسب و کار بدون ERP

داده های پراکنده، وظایف دستی زائد و فقدان اطلاعات متمرکز، امکان دسترسی به یک دید کلی از فعالیت های کسب و کار را ناممکن کرده و نخواهید توانست پروژه های خود را به صورت اثر بخش مانیتور نمائید.

بدون یک سیستم ERP بسیار سخت است که:

  • گزارشاتی از میزان سود دهی پروژه های خود تهیه نمائید
  • سریعاً درآمد های خود را شناسایی کرده و به پروژه ها تخصیص دهید
  • به هزینه یابی بر مبنای زمان پروژه ها دستیابی داشته باشید
  • در خصوص زمان و هزینه منابع شناسنایی دقیقی داشته باشید

 

نتیجه این چالش ها چه خواهد بود؟

نتایج این چالش ها مسلماً با عجز حاصل از فقدان یک دید کلی از پروژه ها در تمامی لایه های سازمانی ارتباط خواهد داشت. وضعیت های بروز شده و آنی در سازمان، قابلیت نمایش و نشر نخواهند داشت، بطوریکه پاسخگویی کند در قبال مشتریان و چرخه های طولانی در حسابداری بوجود خواهد آمد:

  • مشتریان ناراضی: درخواست های مشتریان در یک رفتار زمان بندی شده پردازش نمی شوند
  • ارتباطات ناموثر:تسهیم کردن اطلاعات درست در زمان واقعی و بهنگام، بسیار مشکل می شود
  • تاخیر در محاسبات مالی: ورود دیتا و وظایف دستی سرعت محاسبات مالی و حسابداری را پایین می آورند 

 

مزایای یک سیستم ERP

با یک سیستم ERP شما می توانید هماهنگی بین دپارتمان های خود را با نشر و تسهیم اطلاعات و ارتباطات سریع و موثر، بهبود ببخشید. با یک دید کلی و همه جانبه از کسب و کار خود قادر به شناسایی هزینه های هر یک از فازهای پروژه های خود برای مدیریت بودجه و زمانبندی پروژه خواهید بود. پیاده سازی سیستم ERP بر اساس «پیاده سازی های موفق در آن صنعت» به شما امکان مقایسه و و بهبود خود نسبت به رقبا را بدهد:

  • 94 درصدشان مدیریت بودجه قوی ای دارند
  • 89 درصدشان پروژه ها را در زمان مقرر به اتمام می رسانند

 

پربازدیدترین مقالات

درخواست دمو   درخواست دمو