اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

سرویس Google Apps یکی از خدمات گوگل است که به کاربر اجازه می دهد با استفاده از یک دامنه اختصاصی (Domain) برخی از محصولات و خدمات گوگل را بصورت سفارشی و شخصی سازی شده در اختیار داشته و بر اساس آن با استفاده از سرویس های رایانش ابری گوگل ، اقدام به تولید نرم افزار و سرویس های نرم افزاری نماید.

برخی از ابزار و سرویس های گوگل نظیر پست الکترونیک (Gmail) ، تقویم (Calendar) ، فضای نامحدود (Google Drive) ، آفیس (Google Docs) ، چت آنلاین متنی و صوتی و تصویری (Google Hangouts) و ده ها سرویس دیگر به کاربر این امکان را می دهد تا بهترین نوع خدمات را در بهترین وضعیت دسترسی و سرعت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. برای مثال سرویس Gmail که در حالت عادی ایمیل شما را بصورت این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارائه می کند ، در این حالت در صورتیکه دامنه شما hesabrayan.com باشد ، ایمیل شما را بصورت این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با تمام امکانات Gmail روی دامنه و سایت شما ارائه می نماید که البته روی این سرویس دیگر از تبلیغات مزاحم خبری نیست.

لازم به توضیح است این سرویس به مدت 30 روز رایگان بوده و پس از آن بصورت شارژ ماهیانه یا سالیانه ، قابل استفاده می باشد. البته گوگل از فعالیت های آموزشی و خدمات عام المنفعه حمایت کرده و این سرویس را به رایگان در اختیار این نوع فعالیت ها قرار میدهد. تعریف خدمات آموزشی و عام المنفعه می بایست مطابق تعاریف استاندارد مورد تایید گوگل باشد. همچنین این سرویس گوگل علاوه بر پشتیبانی های رایج از پشتیبانی 24 ساعته تلفنی برخوردار بوده که کل هفته بدون تعطیلی پاسخگوی کاربران می باشد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با جزئیات این سرویس می توانند به آدرس http://www.google.com/enterprise/apps/business مراجعه نمایند.

پربازدیدترین مقالات

درخواست دمو   درخواست دمو