اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

چندین بار این گفته را شنیده اید"زمان طلا است؟" هیچ برای صاحب كسب و كار كوچك كه نمی‌تواند زمان را هدر دهد، از این جمله درست تر نبوده است. تكنولوژی فرصتهای بیشماری را برای به حداكثر رساندن كارایی در عملیات های كسب و كار شما ارائه می‌دهد بنابراین زمان را برای شما ذخیره می كند. هنگامیكه كسب و كار شما عامل كارایی است ، به شما فرصت بیشتری برای عرضه كردن كسب و كار و افزایش فروش را می‌دهد.

چگونه تكنولوژی كارایی كسب و كار را به حداكثر می‌رساند؟

كامپیوترها و تكنولوژی امكان پردازش سریع داده ها، بازیابی آسان تر اطلاعات ، و در بعضی موارد اتوماسیون می تواند كاركنان فیزیكی را كاهش دهد یا جایگزین كند. هنگامیكه افراد وظایف را به صورت دستی انجام می دهند، می تواند زمان زیادی را همراه با بسیاری از اشتباهات انسانی صرف كنند. هنگامیكه تكنولوژی برای عملیات های تكراری استفاده می‌شود، اشتباهات كاهش یافته یا حذف می‌شوند و زمان مورد نیاز برای تكمیل كار به میزان قابل توجهی كاهش می‌ یابد. در نظر بگیرید كه چگونه كارت های اعتباری به عنوان پرداخت با تكنولوژی پیشرفته در مقایسه با قبل مورد قبول واقع شده اند. یك زمانی كاركنان مجبور بودند نقش فیزیكی كارت اعتباری را با یك ابزار دستی كوچك و فشردن كارت روی كاغذ كربن چاپ كنند و تصویر آن را بر روی یك تكه كاغذ كوچك انتقال دهند. امروزه كارت های اعتباری از طریق یك كارتخوان كوچك كشف شده و پرداخت انجام می‌شود. سفارشات خیلی زودتر  پردازش می‌شوند، به كاركنان این امكان را می‌دهد تا به مشتریان بیشتر در همان مدت زمان خدمت دهند. علاوه بر اینكه پردازش را سریعتر می كند، تكنولوژی همچنین بروز نگه داشتن اطلاعات را نیز ساده تر می كند. به جای جستجو از طریق یك اتاق از یك كابینت فایل و تلاش برای حدس زدن اینكه چگونه اطلاعات به منظور بروزرسانی آدرس مشتری، ذخیره شده است، چند كلیك ماوس می‌تواند یك فایل از پایگاه داده را بیاورد. آنچه كه چند دقیقه تا یك ساعت طول می‌كشد، می تواند سریع انجام شود. زمانیكه می دانید چه تكنولوژی می تواند برای كسب و كار شما انجام شود، شانس پیاده سازی راه حل های تكنولوژیكی را خواهید داشت تا كارایی كسب و كارتان را بیشتر كنید. در اینجا ایده هایی برای شروع وجود دارد.

سیستم های مدیریت پروژه بر مبنای وب:

با توجه به ماهیت تلفن همراه در بسیاری از كسب و كارهای مدرن، نگهداری فایل ها و تقویم های كاغذی برای حفظ اطلاعات و فهرست انجام كارها عقلانی نیست. صدها سیستم مدیریت پروژه مبتنی بر وب وجود دارد كه از هر لپ تاپ، تبلت، كامپیوتر یا دستگاه تلفن همراه با اتصال به اینترنت قابل دسترسی است. شما می توانید سیستم های مدیریت پروژه مبتنی بر وب ساده كه به سادگی برای ایجاد لیست های انجام كار برای خودتان كه توسط آن می توانید هرجا كه هستید به وظایف خود دسترسی داشته باشید، انتخاب كنید. یا یك سیستم با مجموعه ای كامل از ابزارهای مدیریت مانندتقویم، پروژه های سازمان یافته توسط مشتری، لیست های انجام كاركه اجازه می‌دهد چندین كاربر كارها و وظایف محوله شان را دریافت كنند، تایم شیت ها برای ردیابی زمان صرف شده در هر پروژه یا برای هر مشتری، و حتی سیستم هایی كه امكان دسترسی به پسورد به هر مشتری برای دیدن پیشرفت كار را می دهد.

اتوماتیك كردن وظایف برای ذخیره زمان:

به این فكر كنید كه چكونه كسب و كارتان را انجام می هید. ایا وظایفی وجود دارد كه شما بارها و بارها انجام می دهید، كه می توانید توسط تكنولوژی آن را اتوماتیك كنید؟ به طور مثال كسب و كارهای اینترنتی اغلب خبرنامه ها را برای افرادی كه علاقه مند به مجصولات و خدماتشان هستند، تولید می‌كنند. نوشتن یك ایمیل جدید برای خوشامدگویی به هر فردی كه به لیست پستی شما مشترك می‌شوند، عاقلانه نیست بنابراین شما  باید یك ایمیل خوشامدگویی بنویسید و از خدمات خبرنامه استفاده كنید  تا به طور اتوماتیك زمانیكه كه فرد جدیدی ابنومان می‌شود، نامه ارسال شود. انواع مختلف تكنولوژی می تواند به حداكثر رساندن كارایی و بهره وری، كاهش هزینه ها و افزایش سودآوری كسب و كار شما كمك كند. تكنولوژی را فقط برای استفاده تكنولوژی استفاده نكنید. در نظر بگیرید چگونه كسب و كارتان كار می كند و تعیین كنید چه تكنولوژی هایی به نفع سازمان شما از لحاظ صرفه جویی زمان و افزایش سود شما خواهد شد.

پربازدیدترین مقالات

درخواست دمو   درخواست دمو