اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

نماینده کارگران در شورای عالی کار با بیان اینکه عدد و رقم دستمزد ۹۶ هفته آینده اعلام می‌شود، گفت: انتظار داریم که بند ۲ ماده ۴۱ قانون کار و توجه به سبد معیشت خانوارهای کارگری امسال مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

دستمزد ۹۶ هفته آینده مشخص میگردد

یک عضو هیات رییسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۶ از مصوبه امروز (چهارشنبه) این کمیسیون خبر داد که بر اساس آن حقوق ماهانه تا دو میلیون تومان از مالیات معاف شد.
به گزارش اخبار حسابداری ایران، علی کاظمی اظهار کرد: پیش از این دولت پیشنهاد کرده بود

سقف معافیت مالیات حقوق ۹۶ به دو میلیون تومان افزایش یافت

همه ساله پرداخت عیدی و پاداش پایان سال کارگران بر مبنای قانون مصوب سال ۱۳۷۰ مجلس شورای اسلامی صورت می‌گیرد و بر اساس آن کارفرمایان موظفند دست‌کم دو ماه پایه حقوق و حداکثر سه ماه پایه حقوق و دستمزد را به عنوان عیدی و پاداش پایان سال به کارگران خود پرداخت کنند. کارفرمایان کارگاههای مشمول قانون ...

حداقل و حداکثر عیدی ۹۶ کارگران مشخص گردید

سید کامل تقوی نژاد با ابلاغ بخشنامه ای به امور مالیاتی شهر و استان تهران، و ادارات کل امور مالیاتی سرتاسر کشور، ضوابط نحوه تهاتر بدهی‎های مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی خصوصی و تعاونی، نهادها، و مؤسسات عمومی غیردولتی با مطالبات‎شان از شرکت‎های دولتی را ابلاغ کرد.
 

ضوابط نحوه تهاتر بدهی های مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی خصوصی و نهادهای عمومی غیردولتی با مطالباتشان از شرکت های دولتی اعلام شد

بر اساس بخشنامه جدید معاونت نظارت مالی وزارت اقتصاد و خزانه داری کل کشور، کلیه دستگاه های اجرایی موظف شدند، اطلاعات مربوط به بدهی ها و مطالبات خود را به طور الکترونیکی از طریق سامانه یکپارچه «سماد» به این وزارتخانه ارسال کنند.
 

دستگاه های اجرایی کشور ملزم به ارسال اطلاعات بدهی و مطالبات خود از طریق سامانه الکترونیکی یکپارچه سماد شدند
درخواست دمو   درخواست دمو