اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد به منظور تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات مطلوب به مؤدیان محترم مالیاتی، در انجام تکالیف قانونی، بویژه اطلاع‌رسانی و ارائه راهنمایی و پاسخگویی لازم در رابطه با دریافت اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی، اقدام به افزایش ساعات کاری ادارات مالیاتی کرده است. به گزارش رسانه مالیاتی ایران، اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاره‌ای می‌توانند تا پایان تیرماه با مراجعه به سامانه عملیات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی tax.gov.ir نسبت به ارسال اظهارنامه و پرداخت مالیات به صورت الکترونیکی اقدام کنند.

 

بر اساس اعلام سازمان امور مالیاتی کشور، ادارات مالیاتی از روز دوشنبه ۲۸ تیرماه تا پنجشنبه ۳۱ تیرماه تا ساعت ۹ شب آماده پاسخگویی و راهنمایی مودیان مالیاتی خواهند بود

 

مطابق اطلاعیه سازمان امور مالیاتی کشور با توجه به این که برخی از ادارات مالیاتی کشور در روزهای پنج‌شنبه تعطیل هستند و ۳۱ تیر ۱۳۹۵ نیز مصادف با روز پنجشنبه شده ‌است، این ادارات روز جمعه ۱ مردادماه و شنبه ۲ مردادماه تا ساعت ۲۱ آماده دریافت اظهارنامه و پاسخگویی و راهنمایی مودیان محترم مالیاتی خواهند بود.

 

گفتنی است، چنان چه شخصی در موعد مقرر اظهارنامه مالیاتی خود را ارائه نکند، علاوه بر این که نمی‌تواند از معافیت‌ها و تسهیلات پیش بینی شده در قانون استفاده کند، مشمول جریمه عدم تسلیم اظهارنامه نیز خواهد شد.

 
درخواست دمو   درخواست دمو