اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت عیدی بازنشستگان از ۱۷ تا ۲۵ اسفند خبر داد.

نوربخش خاطرنشان کرد: سازمان تأمین اجتماعی با احتساب خانواده‌های مستمری بگیران ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر را تحت پوشش دارد.

وی با بیان اینکه عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران از روز ۱۷اسفند ماه در مدت یک هفته انجام و به حدود سه میلیون مستمری بگیر ( بازنشستگان، کارافتاده گان و بازماندگان) پرداخت خواهد شد، تصریح کرد: این مبالغ به تدریج پرداخت خواهد شد و براساس جدولی که از روز شنبه روی سایت تامین اجتماعی قرارمی گیرد پرداخت خواهد شد.

نوربخش اظهار کرد: درمجموع یک هزار و ۷۵۰ میلیارد تومان برای پرداخت عیدی تخصیص داده شده است و میزان عیدی نیزمبلغ ۷۷۰ هزار و ۵۰۰ تومان است.

وی گفت: امسال میزان اعتباربودجه ما برای پرداخت عیدی ۲۵۰ میلیارد تومان افزایش یافته است چون تعداد مستمری بگیران افزایش یافته است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی همچنین به تصویب بودجه سال ٩۶ در هیات مدیره این سازمان اشاره کرد و افزود: برای سال آینده مبلغ ٨٨ هزار و ۴۴١ میلیارد تومان بودجه تصویبی این سازمان است.

وی ادامه داد: از این مبلغ ۵٢ هزار و ٣٩۶ میلیارد تومان برای پرداخت مستمری است و همه این منابع توسط سازمان تامین اجتماعی تامین می شود.

وی افزود: بودجه این سازمان در دولت یازدهم هرساله قبل از پایان سال تصویب می شود و سال جدید با بودجه تصویبی حرکت می کند.

نوربخش با بیان اینکه ٢۵ اسفندماه جشن حذف دفترچه ها درمراکزملکی سازمان تامین اجتماعی است، گفت: حذف دفترچه ها درمراکز سرپایی و بستری از ٢۵ اسفندماه اجرایی خواهد شد و این موضوع با هدف مدیریت مصارف و حذف نسخ کاغذی است.
وی ادامه داد: از مجموع چهار میلیون خدمات ارائه شده در سازمان تامین اجتماعی، یک سوم آن در مراکز ملکی سازمان به بیمه شدگان و مستمری بگیران ارائه می شود.

نوربخش درباره پرداخت طلب مراکز طرف قرارداد نیز گفت: در روزهای آینده و تا پایان سال جاری طلب مراکز طرف قرارداد پرداخت می شود.

وی با بیان اینکه میزان پرداختی آن مشخص نیست، ادامه داد: به عنوان مثال برای پزشکان متخصص و دندانپزشکی که تا مهرماه طلب آنها پرداخت شده است، از مهرماه به بعد طلب آنها پرداخت خواهدشد اما میزان پرداختی ها مشخص نیست.

منبع : http://iranaccnews.com

درخواست دمو   درخواست دمو