اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

امسال برای دومین بار، برگزاری بزرگترین نمایشگاه تخصصی الکترونیک و کامپیوتر ایران (الکامپ) که در واقع پرطرفدارترین رویداد مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات ایران است، به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور واگذار شد. بر اساس اظهارات رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به عنوان مسئول برگزاری الکامپ ۲۰۱۶، مراحل ثبت نام این رویداد بزرگ نمایشگاهی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور از ۵ مرداد آغاز می‌شود. به نظر می‌رسد با تجربه ای که سازمان نصر از سال گذشته بدست آورده، الکامپ امسال با نظم و کیفیت بهتری نسبت به چند سال اخیر برگزار خواهد شد.

 

پیش ثبت نام الکامپ امسال از ۵ مرداد ۱۳۹۵ آغاز خواهد شد

 

پیش ثبت‌نام نمایشگاه الکامپ امسال زودتر از الکامپ‌های برگزار شده در سال‌های اخیر آغاز خواهد شد. مراحل پیش ثبت نام بیست و دومین دوره‌ نمایشگاه از هفته‌ی آینده آغاز خواهد شد و شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به سایت معرفی شده، مراحل پیش ثبت نام را جهت رزرو غرفه انجام دهند.

 

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور اعلام کرد: امسال نیز با توجه به تجربه‌ی موفق سال پیش در ثبت‌نام و برگزاری نمایشگاه الکامپ، یک مرحله‌ ثبت‌نام اعم از پیش‌‌ثبت‌نام، ثبت‌نام نهایی و جانمایی را خواهیم داشت. شرکت‌های علاقه‌مند به حضور در الکامپ ۲۰۱۶ می‌توانند از پنجم مردادماه اقدام به پیش‌ثبت‌نام کنند.

 

ناصرعلی سعادت افزود: متقاضیانی که زودتر اقدام به پیش‌ثبت‌نام کنند برای ثبت‌نام نهایی در اولویت قرار خواهند گرفت. از اعضای محترم صنف درخواست می‌کنم مرحله‌ی پیش ثبت‌نام را جدی گرفته و در مهلت تعیین شده اقدام کنند. مرحله پیش‌ثبت‌نام اطلاعات کافی در خصوص میزان تقاضا و مشارکت بدنه صنف از دوره پیش روی الکامپ را در اختیار سازمان قرار می‌دهد و باعث می‌شود تا برای برگزاری الکامپ ۲۰۱۶ شفاف و با کیفیت برنامه‌ریزی کنیم.

 

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور اضافه کرد: با وجود حضور شرکت‌های خارجی و پیش‌بینی استقبال گسترده فعالان در نمایشگاه امسال، هیچ افزایشی در فضای اختصاص یافته به الکامپ نخواهیم داشت بنابراین شرکت‌ها در مرحله پیش‌ثبت‌نام متراژ واقعی و موردنیاز خود را درخواست کنند تا امکان حضور تمام فعالان فاوای کشور در الکامپ بیست و دوم فراهم شود.

 

سعادت گفت: پس از مرحله پیش‌ثبت‌نام، ظرف مدت یک ماه تمامی مراحل ثبت‌نام و جانمایی را تکمیل می‌کنیم تا شرکت‌ها فرصت کافی جهت برنامه‌ریزی برای ارائه آخرین دستاوردها و به نمایش گذاشتن توانمندی‌های خود در الکامپ بیست و دوم را داشته باشند. از سوی دیگر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای نیز از این فرصت برای تقویت بخش بین‌المللی نمایشگاه، مذاکره با شرکت‌های خارجی، طرح ریزی ایده‌های جدید و همینطور برگزاری همایش‌ها و سمینارهای جانبی استفاده خواهد کرد.

 

متقاضیان حضور در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶ می‌توانند از ۵ تا ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ از طریق سایت iran-elecomp.com اقدام به پیش ثبت‌نام برای حضور در بیست و دومین دوره‌ الکامپ کنند.

درخواست دمو   درخواست دمو