اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

کمیته تدوین استانداردهاى حسابداری دولتی ضمن انتشار پیش‎نویس استاندارد حسابداری بخش عمومی‌ شماره‌ ۱۲ با عنوان «مزایای بازنشستگی کارکنان» از همه صاحب‌نظران درخواست کرده است با مطالعه دقیق این پیش‌نویس استاندارد، پیشنهادهای خود را حداکثر تا ۳۰ دی ۱۳۹۵ برای مدیریت تدوین استانداردها ارسال کنند.
 

پیش نویس استاندارد حسابداری بخش عمومی‌ شماره‌ ۱۲ با عنوان مزایای بازنشستگی کارکنان برای نظرخواهی عمومی منتشر شد
به گزارش کمیته تدوین استانداردهاى حسابداری دولتی سازمان حسابرسی، پیش‌نویس استاندارد حسابداری بخش عمومی‌ شماره‌ ۱۲ با عنوان «مزایای بازنشستگی کارکنان» براساس پژوهش‎های انجام شده و با تشکیل جلسات متعدد تدوین شده است. انتشار استاندارد به صورت پیش‌نویس با هدف کسب نظرها و پیشنهادهای افراد ذینفع و ذی‌علاقه در جامعه صورت می‌گیرد و از ضروریات افزایش کیفیت استانداردهای حسابداری بخش عمومی است و نقش تعیین‌کننده‌ای در جهت‌گیری و سیاست‎های اساسی تدوین استانداردهای حسابداری بخش عمومی دارد.

کمیته تدوین استانداردهاى حسابداری دولتی از همه صاحب‌نظران درخواست کرده است با مطالعه دقیق پیش‌نویس استاندارد، پیشنهادهای خود را حداکثر تا ۳۰ دی ۱۳۹۵ برای مدیریت تدوین استانداردها به نشانی، تهران، خیابان بیهقى، نبش خیابان ۱۲، شماره ۱۲ یا رایانامه سازمان حسابرسى به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدارسال کنند.

علاقه‎مندان می‎توانند با مراجعه به وبگاه سازمان حسابرسی به نشانی www.audit.org.ir، در قسمت تدوین استانداردها، استانداردهای و گزارش‎های حسابداری و حسابرسی، و انتخاب همزمان گزینه‎های «حسابداری دولتی» و «پیش‎نویس استانداردها» متن کامل پیش نویس استاندارد حسابداری بخش عمومی‌ شماره‌ 12 با عنوان «مزایای بازنشستگی کارکنان» را دریافت کنند.

درخواست دمو   درخواست دمو