اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

در سال ۲۰۰۷ فدراسیون بین‌المللی حسابداران تاریخ ۲ تا ۸ دسامبر هر سال (برابر با ۱۱ تا ۱۷ آذر) را به عنوان هفته جهانی حسابداری اعلام کرد؛ بر همین اساس و با توجه به تاریخ تاسیس سازمان حسابرسی ایران در تاریخ ۱۵ آذر، این روز در ایران که در هفته جهانی حسابداری قرار دارد به عنوان روز حسابدار نامیده شد.

شرکت حساب رایان پارس این مناسبت را گرامی داشته و به تمامی حسابداران عزیز تبریک می‌گوید. به همین مناسبت و برای کاهش فشار کاری حسابداران و مدیران مالی، این شرکت قصد دارد نرم افزارهای یکپارچه مالی و اداری محاسبان با رویکرد ERP را با تخفیف ویژه تا سقف ۵۰ درصد به مشتریان جدید عرضه کند که البته به غیر از پشتیبانی رایگان اولیه، دارای یک سال گارانتی در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده نیز خواهد بود.

قطعاً استفاده از نرم افزار های مالی و اداری و علی الخصوص نرم افزار حسابداری با امکاناتی که بتواند از فشار و استرس کاری حسابداران و مدیران کاسته و کاربر پسند بوده و از امنیت و ثبات بالایی نیز برخوردار باشد، بهترین هدیه برای آنها خواهد بود و هدف محاسبان چیزی غیر از این نیست.

همچنین فیلم‌های آموزشی این نرم افزارها به مشتریان جدید و قدیمی نیز با تخفیف ویژه تا سقف ۵۰ درصد ارائه خواهد شد تا به راحتی از تمامی امکانات نرم افزارهای محاسبان بهره‌مند شده و با استفاده از فیلم های آموزشی ارائه شده، ضمن تسلط بر مباحث حسابداری و امکانات نرم افزار، بصورت عمیق تر با مباحث مختلف آشنا شوند.

شایان ذکر است حسابداران و مدیران گرامی که قصد تهیه نرم افزار دارند، می‌توانند از تاریخ ۱۸ تا ۱۹ آذر ۱۳۹۸ در نمایشگاه تهران هوشمند از غرفه این شرکت بازدید به عمل آورند. منتظر حضور گرم شما در این نمایشگاه هستیم.

درخواست دمو   درخواست دمو