اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

نسل جدید نرم افزارهای تحت وب محاسبان علاوه بر حفظ قابلیت‌های قبلی نرم افزارهای تحت ویندوز (نسل دوم)، از ویژگی‌های جدید و کارآمدتری برخوردار است که توانسته نظر سازمان‌های بزرگی نظیر "بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران" و "شرکت توزیع برق استان اصفهان" را در جهت استفاده از این سامانه جلب نماید تا به جمع مشتریان محاسبان بپیوندند.

شرکت حساب رایان پارس از لوگو جدید محاسبان رونمایی کرد

شرکت های مختلفی که در راستای توسعه و پیشرفت گام برمیدارند و علاوه بر تامین نیازهای فعلی مشتریان خود، چشم اندازی گسترده جهت بهبود و نوآوری و حرکت رو به جلو دارند، همواره به دنبال راه حل های جدید جهت دستیابی به اهداف چشم انداز خود هستند و در این راستا توسط سازمان ها و نهادهای مختلف مورد ارزیابی و بررسی های متعدد قرار می ...

شرکت حساب رایان پارس در بین ۵۱ شرکت برتر کشور در سال ۱۳۹۸

اولین روز بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ایران موسوم به الکامپ، با حضور گسترده بازدیدکنندگان از غرفه شرکت حساب رایان پارس همراه بود. بازدیدکنندگان متعددی از سازمان ها و حوزه های مختلف نظیر شهرداری ها، بانک ها، شرکت های بزرگ هلدینگ، دانشگاه ها و برخی شرکت های خصوصی کوچک و بزرگ و ادارت دولتی با حضور در غرفه حساب ...

اولین روز نمایشگاه الکامپ با حضور گسترده مخاطبان شرکت حساب رایان

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ایران موسوم به الکامپ، با حضور شرکت حساب رایان پارس از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ تیر ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد. شرکت حساب رایان پارس امسال نیز در سالن 31B (میلاد) غرفه شماره ۲۴۸ از ساعت ۱۰ الی ۱۸ پذیرای حضور گرم بازدیدکنندگان نمایشگاه الکامپ خواهد بود.

بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ با حضور شرکت حساب رایان

در تاریخ ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۸، شرکت حساب رایان پارس با توجه به ارزیابی‌های مختلف، موفق به دریافت تندیس برنز حمایت از حقوق مصرف کنندگان از هجدهمین همایش حقوق مصرف کنندگان شد که این تندیس توسط مدیرعامل این مجموعه مهندس ابوالقاسم قاسم پور از دستان وزیر صنعت، معدن و تجارت دریافت گردید.

حساب رایان موفق به کسب تندیس برنز رعایت حقوق مصرف کنندگان شد

شرکت حساب رایان پارس با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه نرم افزارهای مالی و اداری و همچنین همکاری حدودا ۱۰ ساله با بانک های مطرح کشور از جمله بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بانک رفاه، بانک کارآفرین، بانک سپه، بانک کشاورزی، بانک توسعه صادرات و شرکت هایی مانند داده پردازی سداد و تجارت الکترونیک پارسیان، در دوازدهمین نمایشگاه بین ...

حضور حساب رایان در دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

شركت حساب رایان پارس یکی از شرکت‌های پیشرو در عرصه تولید نرم افزارهای یکپارچه مالی و اداری با رویكرد ERP، با توجه به عملكرد درخشان و درخور تحسین و در راستای اهداف خود که كسب رضایت مشتری است، توانسته با همت نیروهای متخصص و مجرب خود و همچنین با حمایت همیشگی شما مشتریان عزیز، در رتبه بندی سال97 شورای عالی انفورماتیک در دو زمینه "تولید ...

كسب سومين رتبه يك از شورای عالی انفورماتيك كشور

همزمان با شروع فصل زمستان،‌ شركت حساب رایان پارس در نظر دارد جشنواره فروش زمستانه محصولات نرم افزاری در قالب چندین طرح پیشنهادی جذاب، از تاریخ 8 دی ماه لغایت 8 بهمن ماه سال جاری برگزار نماید.

جشنواره فروش ویژه زمستانه محصولات نرم افزاری

شركت حساب رایان پارس به مناسبت برگزاری دومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند كه توسط دبیر خانه و مركز "تهران هوشمند" وابسته به  سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران در روزهای  19 و 20 در برج میلاد تهران برگزار شد شركت نمود.

حساب رايان در همايش تهران هوشمند

شرکت حساب رایان پارس به مناسبت روز حسابدار در مراسم گرامی داشت روز حسابدار که توسط انجمن حسابداران خبره ایران برگزار شد، حضور داشته و به ارائه مشاوره و راهکارهای مالی و اداری به شرکت کنندگان پرداخت.

حضور شرکت حساب رایان در مراسم
درخواست دمو   درخواست دمو