اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

باشگاه مشتریان و مدیران مالی شرکت حساب رایان پارس در آستانه بهره برداری رسمی قرار گرفت. شرکت حساب رایان پارس در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان خود همسو با توسعه بازار، طی سال های گذشته نسبت به راه اندازی باشگاه های تخصصی اقدام نموده و تجربیات متعددی در این خصوص کسب نموده است. باشگاه مدیران مالی و باشگاه مشتریان دو نمونه از این دست فعالیت هاست که با توجه به نزدیکی به پایان دوره آزمایشی خود، آماده بهره برداری رسمی گردیده اند.
 

در این مجموعه، مشتریان و اعضاء محترم عضو علاوه بر آگاهی از مباحث تخصصی، از منابع علمی ای که با هزینه شرکت حساب رایان تهیه و ترجمه شده نیز بصورت رایگان بهره مند شده و هر نوع منبع آموزشی و اطلاعاتی جدید نیز بصورت رایگان در دسترس ایشان خواهد بود. همچنین در آینده نزدیک، با اتصال باشگاه مشتریان حساب رایان به شبکه گسترده خدمات رایانش ابری این شرکت، کلیه اعضاء بصورت رایگان از تمامی خدمات قابل ارائه در بستر رایانش ابری نیز بهره مند خواهند شد.


در آینده نزدیک اطلاعات بیشتر و جزئیات کامل تری از خدمات و امکانات باشگاه مشتریان در اختیار عموم قرار خواهد گرفت و علاقه مندان می توانند پس از مطالعه موارد فوق، نسبت به عضویت و استفاده از آن اقدام نمایند.
درخواست دمو   درخواست دمو