اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

شرکت حساب رایان پارس در راستای سیاست حضور در همایش ها و نمایشگاه های مرتبط با حوزه مدیریت شهری، در اولین اجلاس جهانی شوراها و شهرداران و سومین کنگره مدیریت شهری که در روزهای ۳۰ و ۳۱ تیرماه ۱۳۹۵ در تهران برگزار می گردد، حضور داشته و دارای غرفه اختصاصی می باشد. علاقه مندان می توانند جهت بازدید از غرفه گروه حساب رایان و آشنایی با دستاوردها و افتخارات این شرکت در حوزه مدیریت شهری و شهرداری ها، به غرفه شماره 13A واقع در طبقه ۲ سالن همایش‌های برج میلاد مراجعه نمایند. لازم به توضیح است که ساعات بازدید در روز اول از ۸ صبح تا ۵ بعدازظهر و روز دوم از ۸ صبح تا ۸:۳۰ دقیقه شب است.

 

حضور شرکت حساب رایان در نخستین اجلاس جهانی شوراها و شهرداران و سومین کنگره مدیریت شهری

 

همزمان با برگزاری این اجلاس و گنگره، نمایشگاه بین المللی خدمات شهری نیز برگزار می گردد. در این نمایشگاه نیز شرکت ها و فعالان حوزه خدمات و مدیریت شهری، دستاوردها و افتخارات خود را به نمایش گذاشته و مسئولین و حاضرین در اجلاس از این دستاوردها بازدید به عمل خواهند آورد. 

 

گفته شده که بیش از ۲۰۰۰ شرکت کننده از بیش از ۲۰ کشور جهان و بیش از ۲۰ سازمان و نهاد بین المللی در این اجلاس حضور دارند و بیش از ۱۵۰ سخنران در آن برنامه داشته و نزدیک به ۱۵۰ خبرنگار رسمی این همایش را پوشش خبری خواهند داد.

 

درخواست دمو   درخواست دمو