اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

شرکت حساب رایان پارس در پنجمین نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری های سراسر کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران، سالن 10 و 11 غرفه شماره 11 میزبان علاقه مندان و بازدیدکنندگان گرامی می باشد. این نمایشگاه از 3 تا 5 خرداد 1395 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران از ساعت 10 الی 18 برگزار می گردد و علاقه مندان می توانند از غرفه شرکت حساب رایان پارس بازدید به عمل آورند.
 

در این نمایشگاه بیش از 140 شرکت داخلی و 10 شرکت خارجی جدیدترین و نوین ترین صنایع، دستگاه ها ، ماشین آلات و دیگر دستاورد ها و تولیدات خود در حوزه مدیریت شهری و خدمات شهری را ارائه و به نمایش عموم گذاشتند. پنجمین نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری در فضائی بالغ بر 12 هزار متر مربع و در سالن های 8-9-10-11 و فضای باز نمایشگاهی برگزار شده است و در کنار شرکت های داخلی،شرکت هائی از کشورهای هلند، سوئد، آلمان،هند، اتریش، چین، ترکیه و ژاپن حضور و مشارکت دارند.

در این نمایشگاه همچنین شرکت‌های فعال در زمینه‌های‌حمل‌ونقل شهری، الکترونیک و فناوری اطلاعات، عمران و توسعه شهری، اقتصاد شهری و شیوه‌های تامین مالی پروژه، مبلمان شهری و فضای سبز، محیط زیست شهری، پسماند و خدمات شهری حضور دارند. همچنین دانشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری، بنگاه‌های تولیدی و خدماتی مرتبط با موضوع مدیریت شهری از حمل‌ونقل تا عمران و توسعه شهری نیز در نمایشگاه شرکت کرده و تولیدات و خدمات خودشان را در معرض دید علاقمندان قرار داده اند.

درپنجمین نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری بسیاری از شهرداران و اعضای شورای شهرها، مدیران سازمان ها، مهندسان، مشاوران، شرکت ها و دیگر فعالان حوزه شهری کشور گردهم می آیند تا ضمن تبادل دانش، فناوری و اطلاعات، زمینه بکارگیری نوین ترین روش های توسعه همه جانبه شهری را فراهم کنند.
همزمان با برپائی پنجمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری چندین همایش، نشست و کارگاه آموزشی برگزار خواهد شد که مهمترین آنها همایش تخصصی آموزشی «شیوه‌های تامین مالی پروژه» و «شهر هوشمند» است.

به‌ روزرسانی شهرها و کمک به ارتقای مدیریت شهری،ایجاد بستری مناسب برای ارائه و فروش تولیدات ملی به سازمان ها و مصرف کنندگان حوزه مدیریت شهری، کمک به توسعه فروش عرضه کنندگان فناوری نوین،ارائه الگوهای مدیریت شهری، حضور تولید کنندگان خارجی برای انتقال فناوری روز دنیا و انتقال دانش به تولید کنندگان داخلی، مهمترین اهداف برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری است.

درخواست دمو   درخواست دمو