اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

با توجه به گسترش روز افزون خدمات رایانش ابری در سطح بین المللی توسط بزرگانی همچون مایکروسافت، گوگل، اوراکل و ... و تمایل بیشتر کاربران رایانه به استفاده از این نوع خدمات، شرکت حساب رایان پارس نیز پس از دو سال تحقیق و توسعه در واحد R&D خود اقدام به راه اندازی خدمات مبتنی بر رایانش ابری ( Cloud Computing ) در حوزه های اختصاصی و انحصاری نموده است. این سرویس ها در حال حاضر صرفاً در دو مدل SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) و PaaS (پلتفرم به عنوان سرویس) راه اندازی شده و در آینده نزدیک در سایر مدل ها نیز ارائه خواهد شد.
 

خدمات انحصاری رایانش ابری شرکت حساب رایان در مدل های SaaS و PaaS مورد بهره برداری قرار گرفت
در حال حاضر تعداد کاربران رایانه و تکنولوژی های مبتنی بر آن بصورت روز افزون در حال افزایش است و با توجه به فراگیر شدن گوشی ها و ابزارهای هوشمند، عملاً میتوان همه مردم را کاربر اینترنت و سرویس های مبتنی بر رایانش ابری دانست که در بسیاری از موارد، کاربر مربوطه بدون آگاهی از معنا و مفهوم Cloud Computing و شاخه ها و مدل های آن، بصورت حرفه ای با این نوع سرویس ها کار کرده و به نوعی به آنها وابسته شده است.

در واقع علیرغم فراگیر شدن معنا و مفهوم رایانش ابری و مدل های آن در دو سه سال اخیر، اینگونه خدمات از زمانی که فروش هاست اشتراکی و ارائه سرویس هایی مانند ایمیل یاهو و ابزارهایی نظیر جستجوگرهای یاهو و گوگل و ... مطرح شده اند در حال ارائه بوده و ما به عنوان کاربران آن تنها شاهد پیشرفت آنها بصورت بهبود کیفیت، سرعت و تنوع خدمات بوده ایم و در واقع عمر این سرویس ها برای ما برابر با عمر آشنایی ما با آنها بوده است.

در همین راستا و از آنجا که رویکرد اقتصاد مقاومتی و میل به سمت کاهش هزینه ها در عین بهره برداری حداکثری از امکانات، یک امر اجتناب ناپذیر بوده و کلیت جامعه به سمت آن در حرکت است، شرکت حساب رایان به منظور توسعه بازار خود و در عین حال نقش آفرینی در این حرکت عظیم، اقدام به راه اندازی این نوع خدمات نموده است که انشا ا... در آینده نزدیک بصورت جزئی تر از مشخصات و امکانات آن خبرهای بیشتری خواهید شنید.

لازم به ذکر است در حال حاضر گروه حساب رایان، به عنوان یکی از باسابقه ترین شرکت های تولید کننده نرم افزارهای مالی و اداری که رتبه یک شورای عالی انفورماتیک و افتخار شرکت برتر تولید کننده نرم افزار از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت را همراه خود دارد، با کوله باری از تجربه و بیش از 15 سال حضور پر رنگ و موفق در بازار، در این راه قدم نهاده و این ویژگی های تضمین کننده آینده روشن و رو به پیشرفت برای کاربران و مشتریان شرکت می باشد.

درخواست دمو   درخواست دمو