اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

شرکت حساب رایان پارس به عنوان یکی از شرکت های برتر حوزه انفورماتیک و نرم افزار کشور عزیزمان ایران و شرکت رتبه یک شورای عالی انفورماتیک و شرکت برتر وزارت صنعت معدن و تجارت در سال 1393، در راستای رسالت فرهنگی خود و به منظور ارج نهادن به شئونات و ارزش های انسانی و دینی و همچنین حضور پر رنگ تر و نقش آفرینی بیش تر در عرصه های فرهنگی و اجتماعی، به مناسبت های مختلف اعم از ملی، مذهبی و بین المللی نسبت به ارائه یه پکیج ویژه اقدام خواهد کرد.
 

راه اندازی سامانه تخفیف با امکان برخورداری تا 100 درصد تخفیف محصولات حساب رایان به مناسبت روز پدر
لذا کلیه مشتریان و بازدیدکنندگان از سایت شرکت حساب رایان در صورت مراجعه به سایت در ایام و مناسبت های مختلف، در بخش های مختلف وب سایت اعم از بنرهای تبلیغاتی یا متن اخبار جدید روی سایت با کدهای تخفیفی مواجه خواهند شد که در صورت ارسال این کدها از طریق فرم های تعبیه شده در سایت و یا ارائه آنها هنگام خرید محصولات مالی و اداری، از تخفیف های ویژه حتی تا 100 درصد چه به صورت نقدی و چه بصورت خدماتی برخوردار خواهند شد.

لذا به همین منظور با توجه به نزدیکی روز پدر و میلاد با سعادت امیر مؤمنان حضرت علی (ع)، اولین کد تخفیف ارائه شده و عزیزانی که تمایل به خرید هر یک از محصولات مالی و اداری محاسبان.نت دارند می توانند تا تاریخ 13 اردیبهشت 1394 نسبت به نهایی سازی سفارش خود اقدام کرده و پس از تکمیل سفارش، با ارائه کد تخفیف، بسته به نوع و قیمت محصول، از 10 تا 100 درصد تخفیف بصورت نقدی یا ارائه خدمات بهره مند شوند.

لازم به توضیح است از این پس این تخفیف ها بصورت منظم ارائه شده و از اعتبار کوتاهی برخوردار هستند و در برخی موارد بصورت تعداد مشخص و محدود با سطح تخفیف بسیار بالا ارائه خواهند شد. لذا در صورتیکه به صورت منظم به سایت شرکت حساب رایان پارس مراجعه فرمائید می توانید شانس زیادی برای استفاده از این آفر ها داشته باشید.

کد تخفیف روز پدر : mohaseban87760212
مدت اعتبار : تا پایان روز یکشنبه 13 اردیبهشت 1394
میزان تخفیف : شناور بین 10 تا 100 درصد
تعداد ارائه شده : نامحدود

درخواست دمو   درخواست دمو