اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

گروه حساب رایان همسو با جریان رو به رشد شبکه های اجتماعی و پیرو سیاست های قبلی خود مبنی بر حضور پر رنگ در شبکه های اجتماعی، اقدام به راه اندازی کانال آموزشی در اپلیکیشن تلگرام (Telegram) نموده است. این کانال (@HRGEducationCenter) با هدف ارائه مطالب آموزشی مفید از جمله آموزش های مربوط به برخی محصولات محسابان.نت و آموزش های متنوع و کاربردی دیگر راه اندازی شده و با کمک کارشناسان خبره شرکت حساب رایان پارس تامین محتوا می شود.

 

راه اندازی کانال آموزشی شرکت حساب رایان در تلگرام (hrgeducationcenter)
از همه علاقه مندان دعوت می شود با عضویت در این کانال آموزشی و ارائه نظرات و پیشنهادات، علاوه بر استفاده از مطالب مفید آموزشی و پژوهشی، نسبت به پربار تر شدن آن مساعدت نموده و سهمی در ارتقاء کمی و کیفی آموزش در این حوزه داشته باشند.

در حال حاضر این کانال تلگرامی توسط مرکز آموزش و پژوهش شرکت حساب رایان پارس اداره می شود که رسالت این مرکز، ترویج محتوای آموزشی برای همه اقشار جامعه با اولویت حوزه های مالی و اداری، مدیریت و برنامه ریزی و چالش های بخش خصوصی، ارتقاء فردی و اجتماعی و حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.

این مرکز از کلیه علاقه مندان به فعالیت در این حوزه دعوت به همکاری می نماید و آمادگی دارد تا با استفاده از منابع مناسب گروه حساب رایان و با پشتوانه موفقیت آمیز این شرکت در دو دهه گذشته، از افراد و گروه های علاقه مندی که توانایی تولید محتوای کاربردی دارند، پشتیبانی مادی و معنوی نماید.

علاقه مندان در صورت تمایل به مشارکت می توانند از بخش تماس با ما در سایت حساب رایان، ما را در جریان قرار داده تا پس از بررسی درخواست ارائه شده، با ایشان تماس گرفته و دعوت به مصاحبه شود.
 

درخواست دمو   درخواست دمو