اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

سی ‎و ششمین سمینار سراسری انجمن حسابداران خبره ایران طی چهار دهه گذشته، با عنوان « بازآفرینی مدیرمالی (CFO)» دوشنبه 17 آذر 1393، از ساعت 14 تا 22 در تالار خلیج فارس پژوهشگاه نیرو، با حضور کارشناسان، خبرگان، صاحبنظران و دانشگاهیان برجسته کشور برگزار گردید. همزمان با این همایش، نمایشگاه تخصصی با حضور بانک ها و شرکت های خصوصی فعال در این حوزه نیز در لابی تالار بصورت پرشور و با حضور فعال شرکت ها برگزار گردید.
 

همچنین، با توجه به تقارن روز برگزاری این سمینار با هفته گرامیداشت حسابدار، پس از برگزاری این سمینار، آیین گرامیداشت روز حسابدار با حضور شرکت کنندگان در سمینار، اعضای انجمن، و میهمانان ویژه از دانشگاهها، انجمنها، نهادها، و سازمانهای حسابداری ایران، برگزار گردید و از بزرگان و پیشکسوتان این حوزه تقدیر به عمل آمد.
در این سمینار که شامل پانل ها و کارگاه های تخصصی بود مباحثی همچون استراتژی مالی،نقش مدیر مالی در تامین مالی با استفاده از ابزارهای نوین، بازنگری در گزارشگری مالی و مقایسه تطبیقی جایگاه مدیران مالی در ایران با الگوی مطلوب جهانی ، مورد بحث و بررسی قرار گرفت. همچنین کارگاههای تخصصی "تهیه اطلاعات مالی آتی و اطمینان بخشی حسابرس درباره آنها" و "ابزارها و نهادهای تامین مالی جدید در ایران " نیز در این همایش برگزار شد.
شرکت حساب رایان پارس با حضور فعال خود در غرفه اختصاصی این شرکت، علاوه بر پاسخگویی به سوالات علاقه مندان به نرم افزارها و راهکار های این شرکت، اطلاع رسانی گسترده در خصوص ابزار و راهکارهای نوین خود را در دستور کار قرار داد و دو کارگاه تخصصی فنی در کنار همایش با حضور برخی اساتید و بزرگان و کارشناسان نیز برگزار کرد.

درخواست دمو   درخواست دمو