اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

موفقیتی دیگر در شرکت حساب رایان پارس با کسب گواهینامه امنیت محصول از آزمایشگاه امنیت و کیفیت نرم افزار ایریانا رقم خورد. این گواهینامه مطابق با الزامات استاندارد ISO/IEC/ISIRI 15408 در آزمایشگاه تخصصی مجموعه مذکور صادر شده و نشان از این دارد که بر اساس تست های مختلف امنیتی انجام شده روی نرم افزار حساب رایان، نرم افزار تست شده همه الزامات مورد نیاز را داشته و تست های انجام شده را با موفقیت پشت سر گذاشته.
 

کسب گواهینامه امنیت محصول شرکت حساب رایان پارس از آزمایشگاه امنیت و کیفیت نرم افزار ایریانا
در حال حاضر استاندارد سازی نرم افزار در همه حوزه ها بصورت جدی مورد توجه نهادهای مربوطه قرار گرفته و در این جریان، بحث امنیت یکی از اصلی ترین و مهم ترین بخش های حوزه نرم افزار علی الخصوص نرم افزار های تحت وب است که خوشبختانه نرم افزار اتوماسیون اداری حساب رایان از این آزمون سربلند بیرون آمده و اگر چه این اطمینان از قبل نسبت به نرم افزارهای محاسبان برای مشتریان بوجود آمده بود، اما با کسب این نوع تاییدیه ها و مدارک مشتریان عزیز شرکت با دلگرمی بیشتری روی پشتوانه محکم نرم افزاری خود برنامه ریزی و حساب می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این نوع استاندارد و مسائل وابسته به آن می توانید به این آدرس مراجعه نموده و در خصوص آن اطلاعات بیشتری کسب نمائید.

 
درخواست دمو   درخواست دمو