اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

شرکت های مختلفی که در راستای توسعه و پیشرفت گام برمیدارند و علاوه بر تامین نیازهای فعلی مشتریان خود، چشم اندازی گسترده جهت بهبود و نوآوری و حرکت رو به جلو دارند، همواره به دنبال راه حل های جدید جهت دستیابی به اهداف چشم انداز خود هستند و در این راستا توسط سازمان ها و نهادهای مختلف مورد ارزیابی و بررسی های متعدد قرار می گیرند تا میزان پیشرفت و بهبود آنها مورد سنجش قرار گیرد.

در همین راستا شرکت حساب رایان پارس نیز همواره در جهت تعالی و بهبود حرکت کرده و تلاش کرده در همه زمینه های حوزه کاری خود جزو برترین های کشور و منطقه باشد و در عین حال چند بار در سال توسط متولیان مختلف مورد ارزیابی و سنجش قرار می گیرد. این سنجش ها و ارزیابی ها اکثراً کیفی بوده و سازمان هایی می توانند از عهده کسب نمره قبولی در آنها بربیایند که نیازهای آن سنجش را بر اساس استانداردهای معتبر بین المللی و ملی برآورده کرده باشند.

در کشور ما یکی از این متولیان که از جایگاه بالایی در دولت برخوردار است، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است که طی سال های اخیر با حضور وزیر جوان در راس خود، تغییرات اساسی را تجربه کرده و نقش خود را بسیار پر رنگ تر کرده است و فعالان حوزه فناوری اطلاعات حضور این نهاد را بسیار پر رنگ تر و ملموس تر می بینند. لذا این وزارتخانه در راستای رسالت های خود، اخیراً به حوزه ارزیابی و سنجش برخی موضوعات تخصصی وارد شده تا سازمان های شاخص در زمینه های فوق را به عموم شناسانده و در سایرین انگیزه برای پیشرفت ایجاد کند.

امسال نیز همزمان با نمایشگاه بین المللی الکامپ ۹۸ که شرکت حساب رایان پارس نیز در آن حضور مؤثری داشت، هشتمین دوره جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا) برگزار شد و کلیه زیرمجموعه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مانند شرکت ارتباطات زیرساخت، پژوهشگاه فضایی ایران و شرکت مخابرات شرکت نیز در آن حضور داشتند.

وزیر فاوا با تاکید بر اینکه در جشنواره ملی کیفیت، باید روال درستی برای انتخاب مشخص باشد، به ستار هاشمی سرپرست معاونت نوآوری و شکوفایی وزارت ارتباطات خواست به این مسئله توجه ویژه داشته باشد. وی ادامه داد: همانگونه که در جشنواره ملی فاوا سندیکا و سازمان نظام صنفی مشارکت دارند و روی اصول پیش می‌روند، برای جایزه کیفیت ملی هم باید این اتفاق رخ دهد، انتظار داریم این مسئله با جدیت دنبال شود و به نتیجه برسد. در عصر تحول دیجیتال و زمانی که قرار است اقتصاد دیجیتال رخ دهد، توجه به کیفیت و شاخص‌های کیفی جزو اصولی است که باید نتیجه آن در این جشنواره‌ها مشخص شود.

در انتهای این مراسم به شرکت‌های منتخب حوزه فاوا، لوح یادبود و تندیس اهدا شد. مجموعه‌های سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و شرکت خدمات هوایی پیام در این مراسم گواهی اشتهار دریافت کردند و گواهی اهتمام به کیفیت نیز به شرکت‌های حساب رایان پارس، شرکت میان باطری خاوران و دانشکده مجازی دانشگاه شیراز تعلق گرفت.

علاوه بر آن مجموعه‌های دیگر مانند شرکت راهکار همراه رهپو، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، صنایع ارتباطی آوا، سامانه نوآوری ارتباطات سینا، پژوهشگاه فضایی ایران، شرکت پندار پژوه، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت بهینه پردازش، پژوهشگده مواد پژوهشگاه فضایی، شرکت سی می تیو، شرکت شریف همراه پژوهان، شرکت آریا همراه سامانه، شرکت فناوری پیشرفته پارسیان نیز توانستند رتبه اول را به دست بیاورند.

برگزیدگان مقام‌های دوم و سوم جشنواره نیز شرکت پیشگامان شهر مجازی رایان راد، سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی ایران، جمع‌آوری و فروش املاک تملیکی، شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید، پرتو تماس نوین، شرکت اتصال صنعت میانه، شرکت فناوری ارتباطات سیار، پژوهشگاه ارتباطات و سازمان تنظیم مقررات، مبین نت، ایرانسل، ارتباطات زیرساخت، شرکت مخابرات ایران، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت فناوری ارتباطی فانا، شرکت پارس اطلس، شرکت کشتیار، مرکز تحقیقات فضایی پژوهشگاه فضایی ایران بودند.

علاقه مندان می توانند جهت مطالعه مشروح خبر این مراسم و آگاهی از صحبت های کامل وزیر فاوا به اصل خبر در سایت ایرنا یا پایگاه خبری ایران اکنومیست یا خبر موجود در رسانه اینترنتی کلیک مراجعه نمایند. لازم به توضیح است که شرکت حساب رایان پارس تنها شرکت تولیدکننده نرم افزارهای مالی و اداری بود که در این جشنواره حضور داشته و مورد تقدیر قرار گرفت و در جمع ۵۱ شرکت برتر ایران در جشنواره جایزه ملی کیفیت موفق به دریافت گواهی اهتمام به کیفیت از دست وزیر محترم شد.

شرکت حساب رایان پارس در بین ۵۱ شرکت برتر کشور در سال ۱۳۹۸ شرکت حساب رایان پارس در بین ۵۱ شرکت برتر کشور در سال ۱۳۹۸ شرکت حساب رایان پارس در بین ۵۱ شرکت برتر کشور در سال ۱۳۹۸ شرکت حساب رایان پارس در بین ۵۱ شرکت برتر کشور در سال ۱۳۹۸ شرکت حساب رایان پارس در بین ۵۱ شرکت برتر کشور در سال ۱۳۹۸ شرکت حساب رایان پارس در بین ۵۱ شرکت برتر کشور در سال ۱۳۹۸

درخواست دمو   درخواست دمو