اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

چهارشنبه 25 اسفند ماه 1395  رستوران بین المللی سیمرغ شاهد برگزاری جشن با شکوه خانواده بزرگ شرکت حساب رایان پارس بود.

چهارشنبه 25 اسفند ماه 1395  رستوران بین المللی سیمرغ شاهد برگزاری جشن با شکوه خانواده بزرگ شرکت حساب رایان پارس بود.
دراین مراسم دوستانه، کارکنان به همراه مدیران و هیئت مدیره همدل و همزبان، دور یک هفت سین بزرگ گردهم آمدند تا با سال 95 خداحافظی کرده، سلامی کنند گرم و صمیمانه به سال 96 و همراه با یکدیگر پایان یک سال کار و تلاش را جشن بگیرند.
افتتاحیه این مراسم با صحبت مدیرعامل جناب آقای مهندس قاسم پور و رئیس هیئت مدیره جناب آقای مهندس زارع آغاز شد.

جناب آقای مهندس قاسم پور مدیر عامل شرکت حساب رایان پارس در این مراسم طی بیاناتی کوتاه با تقدیر و تشکر ازهمکاران در کلیه بخش های شرکت و هم چنین مرور منشور اخلاقی شرکت، اظهار داشت: سال گذشته تمام سعی و تلاش بر این بود که شرکت حساب رایان پارس  جزو شرکت های  برتر کشور در حوزه نرم افزارهای یکپارچه مالی و اداری باشد و امروز قرار گرفتن در این رتبه و هم چنین کسب رتبه ی یک در حوزه ارائه و پشتیبانی بسته های نرم افزاری علاوه بر رتبه یک در حوزه ی تولید و پشتیبانی نرم افزار سفارش مشتری، مرهون خدمات شما دوستان عزیز است و امیدوارم سال جدید را با همت عالی شروع کنیم و با شرایط خوبی که داریم بتوانیم سال آینده رتبه اول را در سایر حوزه های شورای انفورماتیک کسب کنیم.

در ادامه این مراسم جناب آقای مهندس زارع رئیس هیئت مدیره شرکت نیز ضمن تبریک فرارسیدن نوروز باستانی و تقدیر و تشکر از یک سال کاروتلاش کارکنان ، جشن پایان سال را گردهمایی برای گرفتن انرژی در راستای عملکرد بهتر در سال آینده دانست
وی با بیان اینکه پارامترهای مختلفی باعث شد امروز به موفقیت های مختلف دست پیدا کنیم، گفت: علاوه بر اینکه رسیدن به جایگاهی که امروز در آن ایستاده ایم مدیون عملکرد همکاران درهمه ی واحدهای شرکت حساب رایان است ، طی یکسال گذشته مسیری را مبتنی بر اصول مدیریت کیفیت و مفاهیم بنیادین تعالی پشت سر گذاشتیم و خانواده حساب رایان در راستای حرکت در مسیر سرآمدی توانست جایگاه مناسبی را در مجامع ملی به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه نرم افزارهای مالی و اداری  بدست بیاورد.
وی با بیان اینکه رسیدن به موفقیت ها جز با توسعه فرهنگ کار تیمی در سایه دو محور تلاش سرمایه انسانی و حمایت مدیران ارشد میسر نمی شود، اظهار داشت: دریافت گواهی نامه رعایت حقوق مصرف کنندگان و کسب رتبه 1 در شورای عالی انفورماتیک ، همگی برای ایستادن بر پله ای است که هم اکنون برروی آن هستیم.
در ادامه این مراسم علاوه بر  بیان اینکه تلاش و همت والای مدیران و کارکنان شرکت موجب کسب بهترین نشان ها و فراتر رفتن از اهدافمان در سال گذشته شده است ، گفت: شایسته بود به پاس تمام این زحمات ما هم شرایط اجتماعی کار را به نحوی فراهم کنیم تا رضایت همکاران را جلب نماییم.
و هم چنین کارمندان نمونه هر واحد به انتخاب سرپرستان مورد تقدیر وتشکر قرار گرفتند و تندیسی جهت قدردانی از زحماتشان به آنها تقدیم شد.

در ادامه این مراسم پس از برگزاری مسابقات در میان خانواده بزرگ حساب رایان از همه همکاران با اهداء جوایز تقدیر و تشکر به عمل آمد و حسن ختام این جشن با شکوه گردید.
در نهایت کارکنان پس ازصرف شام به رسم یادبود عکس دسته جمعی گرفتند .

درخواست دمو   درخواست دمو