اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

اولین روز بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ایران موسوم به الکامپ، با حضور گسترده بازدیدکنندگان از غرفه شرکت حساب رایان پارس همراه بود. بازدیدکنندگان متعددی از سازمان ها و حوزه های مختلف نظیر شهرداری ها، بانک ها، شرکت های بزرگ هلدینگ، دانشگاه ها و برخی شرکت های خصوصی کوچک و بزرگ و ادارت دولتی با حضور در غرفه حساب رایان، از نزدیک با سیستم های جامع مالی و اداری محاسبان آشنا شدند.

در نمایشگاه الکامپ اسال (الکامپ ۹۸) حساب رایان علاوه بر معرفی محصولات خود، از نسل جدید محصولات تحت وب محاسبان که با تکیه بر تجربیات دو دهه تولید و ارائه محصولات متنوع در حوزه های مالی و اداری بصورت تحت وب و بر بستر کلاود تهیه شده است نیز رونمایی کرد. نرم افزار های مالی و اداری محاسبان که با رویکرد ERP تولید و توسعه داده می شوند، در نسل سوم خود بصورت کلاود و تحت وب تولید شده و علاوه بر کاهش چشم گیر هزینه های استفاده کنندگان، بسیاری از پیچیدگی های فنی گذشته را نیر از بین برده و کاربر نهایی صرفاً روی استفاده از نرم افزارها و رفع نیاز خود متمرکز می شود.

از دیگر ویژگی های خاص سیستم های نرم افزاری تحت وب محاسبان می توان به فراهم کردن دسترسی از سراسر دنیا به نرم افزارها همزمان با دقت روی امنیت و کارایی سیستم اشاره کرد که در نمایشگاه الکامپ ۹۸ این موضوع برای مشتریان قدیمی و جدید محاسبان توضیح داده شده و مزایا و ویژگی هایی که به مشتری در صرفه جویی و کاهش هزینه ها کمک می کند تشریح شد.