اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

در تاریخ ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۸، شرکت حساب رایان پارس با توجه به ارزیابی‌های مختلف، موفق به دریافت تندیس برنز حمایت از حقوق مصرف کنندگان از هجدهمین همایش حقوق مصرف کنندگان شد که این تندیس توسط مدیرعامل این مجموعه مهندس ابوالقاسم قاسم پور از دستان وزیر صنعت، معدن و تجارت دریافت گردید.

به گزارش روابط عمومی حساب رایان پارس و به نقل از آقای ارغنده پور مدیر کل دفتر نظارت و تشکل‌های حمایت از حقوق مصرف کنندگان، هجدهمین دوره مراسم حمایت از حقوق مصرف کنندگان با حضور وزیر صمت، مدیران حوزه صنعت کشور و بنگاه‌های اقتصادی مختلف در سالن کنفرانس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد؛ امسال از بین ۵۴۵ بنگاه اقتصادی متقاضی تنها ۹۱ شرکت پس از ارزیابی‌های مختلف و سخت گیرانه موفق به اخذ تایید کمیته فنی و دریافت جایزه ملی به عنوان برگزیدگان این مراسم شناخته شدند که از این بین تنها ۴۰ شرکت موفق به دریافت تندیس‌های طلایی، نقره‌ای و برنزی و مابقی موفق به کسب گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان شدند. در این بین ۱۶ تندیس طلایی، ۲۶ تندیس نقره‌ای و ۹ تندیس برنز اهدا شد.

وی افزود: «شاخص‌های ارزیابی بنگاه‌های اقتصادی، امسال متناسب با تغییرات اقتصاد ایران کمی سخت گیرانه‌تر شده بود و این شاخص‌ها در چهار حوزه قیمت، کیفیت، خدمات پس از فروش و رضایت مشتری بوده که البته هرکدام زیرشاخص‌های بسیاری را شامل می شوند»

شایان ذکر است شرکت حساب رایان با طراحی و تولید نرم افزارهای مالی و اداری مبتنی بر رویکرد ERP و به دلیل فعالیت‌های مستمر در زمینه مشتری مداری در حوزه نرم افزاری، علاوه بر کسب جوایز مختلف، موفق به دریافت دو گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان در سال‌های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ شده است و امسال نیز این افتخار را داریم که اولین تندیس برنز رعیات حقوق مصرف کنندگان را به لیست جوایز قبلی خود اضافه کنیم. این موفقیت که معتبرترین جایزه ملی در زمینه رتبه بندی بنگاه‌های تولیدی، اقتصادی و خدماتی کشور است نتیجه تلاش بی‌وقفه خانواده شرکت حساب رایان پارس است که بی‌شک بدون همراهی این دوستان و همچنین اعتماد مشتریان و کاربران عزیزمان، کسب این موفقیت امکان پذیر نبوده و نخواهد بود. امیدواریم که در آینده با حمایت و همراهی همیشگی شما عزیزان این موفقیت‌ها مستمر باشند تا همچنان بتوانیم خدماتی درخور و لایق شما سروران ارایه کنیم. اولویت ما جلب رضایت مشتری است و تمام تلاش خود را در این راستا به کار خواهیم بست.

دریافت تندیس برنز حمایت از حقوق مصرف کنندگان از هجدهمین همایش حقوق مصرف کنندگان

دریافت تندیس برنز حمایت از حقوق مصرف کنندگان از هجدهمین همایش حقوق مصرف کنندگان

دریافت تندیس برنز حمایت از حقوق مصرف کنندگان از هجدهمین همایش حقوق مصرف کنندگان

درخواست دمو   درخواست دمو