اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ایران موسوم به الکامپ، با حضور شرکت حساب رایان پارس از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ تیر ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد. شرکت حساب رایان پارس امسال نیز در سالن 31B (میلاد) غرفه شماره ۲۴۸ از ساعت ۱۰ الی ۱۸ پذیرای حضور گرم بازدیدکنندگان نمایشگاه الکامپ خواهد بود.

نمایشگاه الکامپ که توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزار می گردد، مهم ترین رویداد صنعت آی تی کشور محسوب شده و همه ساله با استقبال گرم و پرشور اهالی فناوری اطلاعات و ارتباطات روبرو می شود. شرکت حساب رایان نیز مطابق روال سال های گذشته، امسال نیز در این نمایشگاه حضور داشته و علاوه بر معرفی و ارائه نسل سوم نرم افزارهای جامع مالی و اداری محاسبان، راهکارهای جدید در حوزه های مختلف ارائه خواهد کرد.

لازم به ذکر است که در الکامپ امسال، شرکت حساب رایان در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و به منظور پشتیبانی از استارت آپ ها و کمک به پیشرفت کسب و کارها و شرکت های نوپا و کاهش هزینه های آنها، به کلیه مشتریان جدید تا سقف ۲۰ درصد و به کسب و کارهای نوپا (استارت آپ ها) تا سقف ۶۰ درصد تخفیف بابت خرید نرم افزارهای مالی و اداری محاسبان ارائه می کند. این تخفیف صرفاً برای مشتریانی است که در ایام نمایشگاه اقدام به انعقاد قرارداد نموده و نرم افزارهای مالی و اداری محاسبان را خریداری نمایند.

درخواست دمو   درخواست دمو