اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

شرکت حساب رایان پارس با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه نرم افزارهای مالی و اداری و همچنین همکاری حدودا ۱۰ ساله با بانک های مطرح کشور از جمله بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بانک رفاه، بانک کارآفرین، بانک سپه، بانک کشاورزی، بانک توسعه صادرات و شرکت هایی مانند داده پردازی سداد و تجارت الکترونیک پارسیان، در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه مقدم شما عزیزان را گرامی می دارد.

از همه شما سروران گرامی جهت حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه و بازدید از غرفه شرکت حساب رایان پارس دعوت به عمل می آوریم. لازم به توضیح است که این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین ‎المللی تهران، از ۲ تا ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ برگزار می شود و شرکت حساب رایان در سالن ۳۸، غرفه 12A منتظر حضور گرم شما عزیزان است.

نمایشگاه بورس، بانک و بیمه که به عنوان بزرگترین رویداد ایران در زمینه بورس، بانک و بیمه سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت های فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این عرصه، نرم افزارهای تخصصی و فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را معرفی نمایند.

همانگونه که مستحضرید با گذشت بیش از یک دهه از برگزاری نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، این رویداد به عنوان مهمترین و معتبرترین رویداد مالی کشور در سطح منطقه شناخته شده و با مشارکت گسترده فعالان، کارشناسان و متخصصان بازار مالی مواجه شده است. افزایش ارتباط و آگاهی مردم از بازار مالی و خدمات آن ، بالا بردن سواد مالی، ارائه توانمندیهای داخلی در هر سه حوزه بورس، بانک و بیمه از طریق آموزش و فرهنگ سازی، برپایی غرفه ویژه کودک و نوجوان ،برگزاری کارگاه های آموزشی، همچنین فرآهم کردن زمینه مناسب جهت تعاملات بین المللی با توجه به پیشرفت اخیر بین المللی در حوزه مالی و استقبال سرمایه گذاران خارجی به همراه فضای مذاکرات B2B، برگزاری رویداد استار تاپ حوزه مالی و .... از اهم برنامه های پیش بینی شده در این دوره از نمایشگاه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه ایران می توانید به وب سایت اینترنتی نمایشگاه به نشانی iranfinex.ir مراجعه نموده و در خصوص جزئیات نمایشگاه و برنامه های جانبی همزمان با نمایشگاه نظیر کارگاه های تخصصی مالی و ... کسب اطلاع نمائید.

شرکت حساب رایان پارس به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکت های تولید کننده نرم افزارهای مالی و اداری و نرم افزارهای تخصصی حوزه بانک و بانکداری، با کوله باری از تجربه و تخصصی آماده ارائه راهکارهای ویژه بانک و بانکداری و نرم افزارهای تخصصی این حوزه نظیر نرم افزار حسابداری تحت وب مراکز، نرم افزار انبار تحت وب، نرم افزار اموال و دارایی های ثابت تحت وب، نرم افزار انبار دسته چک و ... می باشد.

درخواست دمو   درخواست دمو