اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

به گزارش روابط عمومی حساب رایان پارس، این شرکت در سومین نمایشگاه و همایش «تهران هوشمند» به همراه شرکت‌های پیشرو در فناوری‌های نوین شرکت خواهد کرد. هدف از رویداد تهران هوشمند که از ۱۲ تا ۱۹ آذر ۱۳۹۸ در محل برج میلاد برگزار می‌شود شناخت نیازهای فناورانه شهرداری، رونمایی از فن بازار شهری، نشست مدیران کلان شهرها و همچنین گردهمایی روسای شورایاری‌ها و ارائه راهکارهای متنوع در راستای تشکیل تهرانی هوشمند است تا هرچه بیشتر در پیشرفت شهری قدم برداریم.

شرکت دانش بنیان حساب رایان پارس نیز به عنوان یکی از شرکت‌های با سابقه و پیشرو در حوزه شهرداری‌ها، با ارایه «نرم افزارهای مالی و اداری محاسبان» امیدوار است قدمی در راستای هوشمندسازی اقتصاد شهری و ارتقای کیفیت زندگی در شهرها بردارد.

در این رویداد سخنرانان کلیدی مانند دکتر سورنا ستاری «معاون علمی و فناوری رییس جمهور»، مهندس جواد آذری جهرمی «وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات»، دکتر پیروز حناچی «شهردار تهران»، دکتر محمد فرجود «مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران»، رناتو دِکاستِرو «سفیر شهر هوشمند در سازمان ملل» و کیونگ یول لی «دبیرکل شرکت گردشگری ویگو» سخنرانی خواهند کرد.

برای شرکت در همایش این رویداد می‌توانید از طریق وبسایت تهران هوشمند اقدام به ثبت نام نمایید؛ هرچند حضور در نمایشگاه نیازی به ثبت نام ندارد و شرکت حساب رایان پارس در تاریخ ۱۸ تا ۱۹ آذر در مرکز همایش‌های برج میلاد در غرفه B23 پذیرای وجود گرمتان خواهد بود.

درخواست دمو   درخواست دمو