اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان
دهم تیرماه، بر پایه‌ی مصوبه‌ی شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز صنعت و معدن نامیده شده‌است. 
اختصاص این روز، فرصت مناسبی است تا به مهم‌ترین موتور محركه‌ی اقتصاد یعنی بخش صنعت و معدن، نگاهی اندیشمندانه شود. چرا كه این بخش در مقام عامل مولد اشتغال پایدار در افزایش تولید ناخالص ملی و درآمد سرانه، نقش بسزائی دارد.
مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مقامات، مسئولان و فعالان اقتصادی روز سه شنبه ساعت 9 و نیم صبح در سالن اجلاس سران برگزار شد
به گزارش محاسبان ، با حضور معاون رئيس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت در بخش دوم مراسم از ۳۳ برگزیده در بخش های مختلف صنعتی و معدنی تجلیل به عمل آمد .
لازم به ذكر است كه بنابر گزارش ستاد روز ملی صنعت و معدن و بر پایه معیارهای كارگروه انتخاب برگزیدگان، شركت حساب رایان پارس به عنوان صنعت نرم افزار برتر در سال 1396 شناخته شده است.

مفتخریم ، به پاس این توفیق ،‌تندیس طلایی روز ملی صنعت و معدن توسط وزير محترم به مدیر عامل مجموعه تقدیم گردید.
 
گفتنی است، مراسم نکوداشت روز صنعت و معدن با هدف تجلیل از شان و منزلت کارآفرینان در بخش تولید کشور، نگرش به تعامل دولت با بخش خصوصی و تلاشگران در عرصه کارآفرینی بخش صنعت ومعدن برگزار می‌شود.

همچنین محور نکوداشت این روز مبتنی بر همدلی و همزبانی با دولت، سلامت اقتصاد با تکیه بر اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی عنوان شده است.
 
Image
Image
Image
Image
درخواست دمو   درخواست دمو