اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ از تاریخ 25 تا 28 مهر ماه 1395 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.


همزمان با بزرگترین رخداد فناوری اطلاعات ایران در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک(الکامپ) که 25 تا 28 آذر ماه 1395 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد ، شرکت نرم‌افزاری حساب رایان حضوری پر رنگ داشت .

در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

شرکت حساب رایان با هدف حضور برندینگ و تعمیق نام حساب رایان  به عنوان ارایه دهنده نرم افزارهای مالی و حسابداری و با هدف  ارائه توانمندی‌های شرکت و معرفی راهکارهای مرتبط ، ارتباط بیشتر با مشتریان بالقوه، شناسایی سرویس های موردنیاز مشتریان ، تقویت تعامل و ارتباط بیشتر با آنها ، با اخذ فضای مناسب در سالن میلاد به مساحت 68 متر و ساخت غرفه نمایشگاهی ، محصولات و خدمات خود را در6  حوزه ی مالی ، منابع انسانی ، مدیریت ، پشتیبانی ، مشتریان و حوزه اختصاصی شهرداری ها ارائه داد.

درخواست دمو   درخواست دمو