اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

شرکت بین المللی اینتل ، اولین و بزرگترین تولید کننده پردازنده های مورد استفاده در بیشتر رایانه ها ، در یک اقدام کم نظیر و تکنولوژیک ، چالش رقابتی فناورانه ای با عنوان تولید فناوری های پوشیدنی راه اندازی کرده و در حال برگزاری آن بصورت مرحله به مرحله می باشد. در این رقابت کم نظیر که برای همه سطوح آن ، از ایده تا اجرا ، داوری و جایزه در نظر گرفته شده ، علاقه مندان ایده های خود را همراه با ارائه یک فیلم کوتاه جهت معرفی آن ، ارائه کرده و برای ایده ارائه شده ، در صورت انتخاب ، جایزه دریافت می کنند. سپس در صورت پذیرش ، به مرحله اجرا و ساخت یک نمونه آزمایشی وارد شده و برای تولید و ارائه این نمونه نیز جایزه دریافت می کنند. نکته مهم مرحله اجرا در این است که ایده هایی برگزیده می شوند که امکان اجرا داشته باشند و سرمایه گذاران و کارآفرینان بتوانند روی آن سرمایه گذاری کنند. قطعاً زمانی که ایده ای را بتوان بصورت یک نمونه اجرا کرد ، می توان به سادگی و با سرعت بیشتر آن ایده را تبدیل به محصول کرده و بصورت صنعتی وارد خط تولید انبوه نمود.


اخبار فناوری شرکت حساب رایان - آشنایی با رقابت های تولید فناوری های پوشیدنی موسوم به Wearable Technologies


در این چالش و رقابت علمی که با شعار و هدف بهینه سازی آینده طراحی و راه اندازی شده است ، ایده هایی منوع و فراوانی ارائه و بررسی شده و فینالیست های آن نیز مشخص و نهایی شده و به مرحله بعدی راه پیدا کرده اند. در مرحله بعدی ایده های برگزیده شده می بایست بصورت نموه اجرا شده و نمایش واقعی ای از توانمندیهای خود ارائه کنند تا هیات داوران آن را بررسی کرده و امتیاز دهند. ایده های منتخب و راه یافته به مرحله نهایی ، بیشتر در حوزه سلامت بوده و با هدف بهبود شرایط زندگی و سلامت انسان ها ارائه شده اند.
 

اخبار فناوری شرکت حساب رایان - آشنایی با رقابت های تولید فناوری های پوشیدنی موسوم به Wearable Technologies


علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده ایده های ارائه شده و فینالیست های این رقابت و همچنین آشنایی بیشتر با جزئیات و زمان بندی برنامه ها ، می توانند به سایت اختصاصی این رقابت به آدرس https://makeit.intel.com مراجعه کرده و بخش های مختلف آن را مشاهده فرمایند. همچنین تصاویر هر ایده همراه با ارائه کنندگان آن و مشخصات فنی و تصاویر آن نیز در سایت قابل مشاهده می باشد که دیدن آن به شما خواننده عزیز توصیه می شود.
 

درخواست دمو   درخواست دمو