اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

شرکت آمازون سرویس تازه ای را آزمایش می کند که مشابه آن مدت ها قبل، هم بصورت سنتی و هم بصورت مکانیزه در تمام کشورهای دنیا اجرا شده و موفقیت آمیز هم بوده است. این نوع خدمات موجب جلوگیری از هدر رفت وقت کارکنان برای تهیه غذا و ملزومات وابسته به آن می شود و در صورتیکه غذای ارائه شده با کیفیت باشد، مشتری نسبت به سرویس دهنده وفادار می ماند.

 

شرکت حساب رایان پارس - آمازون سرویس ارسال غذا ویژه محل کار را با نام تجاری Daily Dish آزمایش می کند

 

بنا بر اخبار اعلام شده، تعداد شرکت های قرار گرفته در طرح آزمایشی آمازون، محدود هستند و صرفاْ در سیاتل واقع شده اند. کارمندان ابتدای روز توسط پیامک، منوی آمازون را دریافت می کنند و تا ساعت ۱۱ قبل از ظهر وقت دارند تا توسط اپلیکیشن مربوطه، سفارش مورد نظر خود را نهایی کنند. پس از آن، سفارش دهنده باید حدود ۱ تا ۲ ساعت تحمل کرده و منتظر بماند تا سفارش به دستش برسد.

 

سرویس Daily Dish به کاربران ویژه خود اجازه می دهد که شرایط بهتر و مقرون به صرفه تری برای دسترسی به غذاهای بیشتر و تازه تر از طریق رستوران های محلی نردیک به خود نیز داشته باشند. این نوع سفارش ها که همه روزه هم قابل استفاده هستند، هم غذاهایی گوشی و معمولی را شامل می شود و هم غذاهای مخصوص گیاه‌خواران یا خام‌خواران را در فهرست قرار می دهد که برای مشتریان با سلیقه های مختلف می تواند بسیار جالب باشد. علاوه بر تنوع نوع غذا، این پیشنهادات حداقل از دو رستوران مختلف نیز ارائه می شود.

 

در حالیکه سرویس های ارائه دهنده غذا از مدت ها قبل وجود داشته و معمولاْ تعداد زیادی از آنها موفق بوده اند و تا به امروز در بازار حضور خود را حفظ کرده اند، علت این ریسک بزرگ توسط آمازون برای تحلیلگران معلوم و مشخص نیست، اما آنچه مشخص است این است که با غذا یا بدون غذا، آمازون همه روزه حجم گسترده و بسیار حجیمی از سفارشات را به همه نقاط آمریکا و سایر کشور ها ارسال می نماید و این ارسال سفارشات می تواند ظرفیت بالای این شرکت معظم را برای ورود به این بازار همیشگی و مطمئن توجیه نماید.

درخواست دمو   درخواست دمو