اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

شرکت مایکروسافت طی سال های اخیر سیاست های تجاری خود را به صورت گسترده ای تغییر داده و در واقع در حالیکه سعی می کند تا قدرت و نفوذ خود را همراه با انحصار طلبی های خود حفظ نماید، بصورت جدی جهت توسعه ضریب نفوذ خود در بازار همراه با افزایش محبوبیت و کارایی محصولاتش گام بر می دارد.
 

انقلاب بعدی مایکروسافت با پشتیبانی از توسعه دهندگان Android و iOS
در همین راستا اخیراً مایکروسافت اعلام کرده که قصد دارد با ارائه یک راه حل کاربردی و ساده، اپلیکیشن های Android و iOS را به ویندوز 10 بیاورد. در واقع مایکروسافت قصد دارد با ایجاد کمترین زحمت برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان به آنها اجازه دهد تا برنامه های تولید شده خود را به ویندوز 10 منتقل کرده و از ظرفیت مارکت مایکروسافت نیز بهره ببرند.

در واقع ایده مایکروسافت بسیار ساده است: تولید اپلیکیشن ویندوزی توسط توسعه دهندگان سایر پلتفرم ها، بدون نیاز به بازنویسی کامل. با این دیدگاه مایکروسافت قصد دارد تا توسعه دهندگان فراری و فاصله گرفته از ویندوز را همراه با توسعه دهندگان جدید به محیط ویندوز بازگرداند و آنها را تبدیل به کاربران وفادار ویندوز نماید.

همچنین با این کار مایکروسافت قصد دارد تا ضریب نفوذ خود را که نسبت به اندروید و آی او اس به کمترین میزان در بازار رسیده است را ترمیم کرده و مجدداً به صحنه رقابت بازگردد، هر چند که با همه این برنامه ها و سیاست ها به صورت دقیق نمی توان در خصوص آینده مایکروسافت و این ایده پیش بینی مشخص و دقیقی ارائه کرد.
 

 
درخواست دمو   درخواست دمو