اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

همزمان با آغاز رقابت های المپیک ریو ۲۰۱۶ در برزیل، Apple بخشی از اپ استور را به اپلیکیشن ها و بازی های رسمی این رویداد ورزشی اختصاص داده است. از میان این اپلیکیشن ها، اپل سه مورد را بیش از سایرین برجسته کرده که یکی مخصوص ورزشکاران شرکت کننده در المپیک طراحی شده و دو مورد دیگر برای طرفداران این رقابت ها است.

 

اپل هم همانند گوگل رسما بخش ویژه المپیک ریو ۲۰۱۶ را در اپ استور راه اندازی کرد

 

این بخش ها عبارتند از:

  • The Olympics – Official App: اخبار، رکوردها، لحظه های فراموش نشدنی. راهنمایی ارزشمند برای ریو و مسابقات گذشته.
  • Olympic Athlete’s Hub 2016: این اپلیکیشن که برای شرکت کنندگان در المپیک ساخته شده به آن ها کمک می کند که راحت تر با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند.
  • Rio 2016: دریافت جدول زمان بندی رقابت ها، نتایج زنده، شمارش مدال ها و آخرین خبرهای المپیک و پارالمپیک.
  • Rio 2016 Olympic Games: در شش مینی گیم سریع و جذاب شامل تنیس و تیراندازی، برای کسب مدال طلا به مصاف رقبای دیگر خود بروید.
  • Rio 2016: Vinicius Run: در نقش Vinicius، سمبل خوش یمنی ریو در جنگل های رنگارنگ و سواحل زیبای این شهر ماجراجویی کنید.

همچنین مشترکین شبکه کابلی NBC در آمریکا می توانند پوشش زنده رقابت ها را با دانلود اپ NBC Sports در iOS و Apple TV مشاهده کنند. کاربران ساکن در انگلستان و کانادا نیز به ترتیب با اپلیکیشن های BBC Sport و CBC قادر به تماشای تصاویر زنده رقابت ها هستند.

 

شایان ذکر است که اوایل هفته گذشته، اپل از تبلیغ رسمی خود برای رقابت های المپیک ۲۰۱۶ در صفحه اول وبسایت خود رونمایی کرد. این تبلیغ با عنوان The Human Family، بخشی از کمپین Shot on iPhone اپل به شمار می رود و در آن از اشعار Maya Angelou، شاعر معروف برای گرامی‌داشت تنوع نژادی در سراسر دنیا استفاده شده است.

 
درخواست دمو   درخواست دمو