اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

شرکت بزرگ و معروف جنرال الکتریک ، در راستای آماده سازی پلنفرم اختصاصی خود برای تبدیل کلیه تجهیزات تولیدی خود ، بخصوص در بخش صنعت ، به تجهیزات مجهز و مرتبط به اینترنت اشیاء ، با بزرگترین و تاثیرگذارترین شرکت های فناوری اطلاعات ، اتحادی تشکیل داده تا با تبادل داده ها و پذیرش تکنولوژی های یکدیگر بصورت پیش فرض ، روند عمومی سازی و کاربرد پذیری اینترنت اشیاء را سریعتر و عمیاتی تر نمایند.


اخبار حساب رایان - جنرال الکتریک ، اینتل ، سیسکو و وریزون در جهت توسعه اینترنت اشیاء متحد می شوند
اتحاد با شرکت هایی که از صاحبان اصلی فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده و جرو تاثیرگذارترین های بازار هستند ، موجب پوشش کامل همه جوانب مورد نیاز تحقق ایده اینترنت اشیاء شده و آماده سازی پیش نیازهای این تکنولوژی در مرحله تولید ابزار و لوازم ، اجازه مانور وسیعی به برنامه نویسان  توسعه دهندگان می دهد.

اخبار حساب رایان - جنرال الکتریک ، اینتل ، سیسکو و وریزون در جهت توسعه اینترنت اشیاء متحد می شوند
جنرال الکتریک قصد دارد پلتفرم خود را در سال 2015 بصورت رسمی معرفی کرده و در اختیار کاربران ، برنامه نویسان و توسعه دهندگان قرار دهد تا با جذب نظرات و پیشنهادات آنها ، سریعاً بهینه سازی های لازم را انجام داده و کار توسعه را با سرعت هر چه بیشتر انجام دهد. لازم به توضیح است که جنرال الکتریک با Softbank و Vodafone نیز برای تامین نیازهای ارتباط بی سیم خود تعاملاتی انجام داده و به مرحله بهره برداری نیز رسیده است.

 
 
درخواست دمو   درخواست دمو