اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

سال گذشته بود که Dropbox از سرویس Dropbox Paper خود بصورت آزمایشی رونمایی کرد تا نرم‌افزاری مشابه با Google Docs معرفی کرده باشد. اکنون پس از گذشت یکسال از این ماجرا، Dropbox Paper از حالت بتا یا آزمایشی خارج شده و بصورت یک برنامه برای اندروید، آی او اس اپل و نسخه مستقل تحت وب رسماْ معرفی گردید.

 

دراپ‌باکس با سرویس جدید Dropbox Paper به رقابت جدی با Google Docs می‌پردازد

 

سرویس Dropbox Paper همانند خود Dropbox از یک محیط کاربردی ساده و زیبا برخوردار است و به کاربر اجازه می دهد که فیلم‌های یوتیوب، تصاویر و سایر مستندات را به راحتی از محیط‌های مختلف گوگل به پروژه خود منتقل کرده و به اشتراک بگذارد.

 

در محیط Dropbox Paper شما می توانید همزمان با سایر افراد گروه از هر نقطه از دنیا، با سرعت بسیار زیاد و بصورت گروهی روی یک یا چند سند کار کرده و همان لحظه نتیجه کار را برای سایر اعضاء یا هیأت مدیره شرکت به اشتراک بگذارید.

 

شاید به جرات بتوان گفت با امکاناتی که Dropbox‌ در اپلیکیشن Paper خود دیده است، در تدارک راه اندازی یک شبکه اجتماعی قدرتمند با بهترین ابزار برای کار و تعامل همزمان می باشد و شاید در آینده نزدیک، شبکه اجتماعی قدرتمندی نظیر Linkedin را از سوی Dropbox شاهد باشیم. امکان چت و گفتگوی بین اعضاء یک تیم و قابلیت کامنت نویسی و تبادل فایل و ... گواه این مدعاست.

 

البته لازم به توضیح است که در زمان نگارش این خبر، نسخه وب Dropbox Paper هنوز بصورت beta ارائه می شود و در سرصفحه ورودی این سایت که  آدرس آن https://www.dropbox.com/paper می باشد، هنوز وضعیت آزمایشی قابل مشاهده است.

 
درخواست دمو   درخواست دمو