اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

شرکت Corning صفحات جدید Gorilla Glass خود را معرفی کرد. صفحات مستحکمتر برای استفاده از میلیاردها ابزار و گجت، از موبایل و تبلت گرفته تا گجت های پوشیدنی که با صفحه نمایش سر و کار دارند. ویژگی این نسل جدید صفحات گوریلا گلس، مقاومت در برابر شکستن در شرایط سقوط از ارتفاع کمتر از ۲ متر است. این نوع صفحه که نام تجاری آن Gorilla Glass 5 می باشد بزودی برای استفاده در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

 

شرکت کورنینگ بزودی نسخه جدید Gorilla Glass 5 را ارائه خواهد کرد

 

نسخه ۵ صفحات شیشه ای Gorilla Glass که به نظر می رسد پاییز امسال به بازار ارائه شود، برای علاقه مندان به گرفتن تصاویر سلفی جالب و کاربردی خواهد بود. بر اساس آزمایشات انجام شده در آزمایشگاه شرکت Corning نزدیک به ۸۰ درصد سقوط ها روی شیشه جدید تاثیر نداشتند و شیشه نسل ۵ گوریلا گلس از این آزمایشی سربلند بیرون آمد. البته این سقوط ها عموماْ از ارتفاع ۱۶۰ سانتی متری صورت پذیرفت و این فاصله میانگین بدست آمده از مطالعاتی است که برای سنجش بیشترین ارتفاع استفاده شده برای گرفتن عکس سلفی گرفته شده است. در واقع این ارتفاع، فصله بین چشم ها و شانه ها را پوشش می دهد و برای بازه بزرگی از مردم مطابقت دارد.

 

از زمانی که اولین نسخه از شیشه های Gorilla Glass به بازار عرضه شده، بیش از ۱۰ سال می گذرد و طبق آمار موجود در حال حاضر بیش از ۴۵ میلیارد دستگاه یا گجت در قالب بیش از ۱۸۰۰ مدل دستگاه از بیش از ۴۰ برند مطرح در دنیا، از صفحات گوریلا گلس (Gorilla Glass) استفاده می کنند که آمار بسیار جالب توجهی است.

 

 

 
درخواست دمو   درخواست دمو