اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

یکی از بزرگترین حوزه های تمرکز اوراکل در یکسال آینده، در زمینه ERP خواهد بود که به موازات توسعه بازار رایانش ابری اوراکل در مقیاس جهانی با هدف پوشش گسترده انواع مخاطبان صورت خواهد گرفت. به گفته تیم ابک، مدیر عامل شاخه نیزلند و استرالیا شرکت اوراکل، موقعیت استثنایی بعدی اوراکل برای رشد و توسعه چشمگیر در حوزه نرم افزارهای برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) خواهد بود.
 

فاز بعدی فعالیت اوراکل در حوزه Cloud در زمینه ERP خواهد بود
به نظر تیم ابک از دیدگاه محصول محور، حوزه ERP بسیار بزرگ و قابل توجه است. در حال حاضر این شعبه از اوراکل بیش از 1000 مشتری بین المللی ERP از جمله چند مشتری بزرگ محلی دارد که داده های آنها تماماً در مرکز داده های اوراکل در سیدنی استرالیا قرار دارد.

وی همچنین گفته: «ما اعتقاد داریم که کلیه مشتریانی که از خدمات کلاود ما استفاده کرده اند و از بخش های چون نرم افزار فروش کلاود یا نرم افزار پرسنلی کلاود بهره برداری نموده اند، بر اساس تجربه بدست آمده، بسیار راضی بوده و تمایل دارند تا از کلیه خدمات کلاود ERP ما استفاده کنند و در واقع با اینکار، تشکیلات IT خود را کوچک تر و ساده تر کرده و بجای هزینه کرد بابت ارتقاء سخت افزار بصورت دوره ای، برای استفاده از خدمات کلاود هزینه نمایند.

همچنین مشاهده شده که مشتریان ما تمایل دارند تا با سازگاری تشکیلات سازمانی فناوری اطلاعات خود با سیستم کلاود اوراکل، علاوه بر کاهش هزینه ها و نیروی انسانی شاغل در سازمان مربوطه، بصورت قطعی هزینه های هنگفت و دائمی خود را به حداقل رسانده و با کمترین میزان درگیری و دردسر از خدمات نرم افزاری استفاده نمایند.»

ار سال 2012 که آغاز حضور اوراکل در عرصه کلاود بوده تا کنون، این شرکت موفق به ارائه راهکار برای بسترهای Iaas، SaaS، PaaS و اخیراً DaaS شده است و نتایج فعالیت های انجام شده اکنون قابل مشاهد می باشند. بر اساس نتایج صورتهای مالی ارائه شده مربوط به سه ماهه چهارم سال گذشته، درآمد مربوط به بخش های SaaS و PaaS به تنهایی 34 درصد رشد داشته است و پیش بینی می شود این رشد امسال به بیش از 60 درصد برسد.
 

درخواست دمو   درخواست دمو