اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

حتماً تاکنون برای شما پیش آمده که بخواهید تصویر یا فیلمی را روی گوشی یا تبلت خود به دیگران نشان دهید و آنها برای مشاهد آن چیز مجبور باشد دور شما جمع شده و حلقه بزنند. به منظور رفع این مشکل شرکت های محتلف به اشکال مختلف ابزار ها و راه حل هایی ارائه کرده اند که برخی از آنها عبارتند از افزودن پورت HDMI روی موبایل ، تبلت و لپ تاپ ، افزودن گیرنده بی سیم به برخی تلویزیون ها و سازگاری آن با گوشی ها هم مارک آن تلویزیون و ...
 اما به تازگی شرکت بزرگ و معروف مایکروسافت ، یک رابط ( آداپتر ) بی سیم مخصوص معرفی کرده که فارغ از اینکه مارک گوشی یا تبلت شما چیست و تنها با سازگار بودن ابزار شما با استاندارد های بی سیم جهت تبادل داده ها ، می توانید از طریق این ابزار ، فیلم یا عکس مورد نظر خود را روی مانیتور یا تلویزیون پخش نمایید تا دیگران با شرایط بهتری آن را مشاهده کنند. این ابزار که یک سر آن USB و سر دیگر آن HDMI می باشد را می بایست به تلویزیون یا مانیتور خود وصل کرده و پس از معرفی و اتصال گوشی به آن ، خروجی صفحه نمایش یا فیلم و عکس خود را از طریق آن روی ابزار مورد نظر پخش نمایید.
نکته مهمی که شایان ذکر می باشد این است که این رابط از ابزار های مجهز به اندروید نیز پشتیبانی کرده و بنا بر قابلیت ابزار می توان از سرویس Mirroring صفحه نمایش یا نمایش محتوای خاص مورد نظر استفاده کرد. همچنین این ابزار 60 دلاری را می توان به سادگی با خود حمل نموده و حتی در سفر از تلویزیون اتاق هتل یا مانیتور هواپیما نیز برای مطالعه متون و مرور عکس های گرفته شده بهره برد.

 
درخواست دمو   درخواست دمو