اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

نخستین دوره جایزه چالش نو آورانه با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و انجمن تشکل های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشورهای عرب (اجمع) همزمان با همایش هفته فناوری اطلاعات و ارتباطات پارسی زبانان ، برگزار می شود. این برنامه به منظور تقویت حوزه کسب و کارهای خلاق شخصی طراحی شده و از حمایت های گسترده مالی و معنوی برخوردار است و جوانان کارآفرین زیر 30 سال که دارای خلاقیت و ظرفیت راه اندازی کسب و کار نوآورانه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات هستند می توانند در آن شرکت کنند.

علافه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه راهنمای نگارش پیشنهاد طرح ، به سایت اختصاصی این جشنواره به آدرس http://irigp.ir مراجعه کرده و ضمن مطالعه مطالب کاربردی و مرتبط آن ، از زمانبندی و سایر ویژگی های آن مطلع گردند.

 ایده‌ها توسط هیات داوران بررسی شده و ایده‌ های برگزیده فرصت ارایه طرح‌ در روزهای همایش را خواهند داشت. قابل ذکر است که بازه زمانی ارسال ، رقابتی بوده و به محض دریافت صدمین پیشنهاد معتبر به پایان خواهد رسید.

زمینه های مورد نظر شامل برنامه های کاربردی تلفن همراه ، کمپین های رسانه ای ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، طراحی و توسعه‌ وب سایت ها، تبلیغات انبوه ، ابزارهای فناوری اطلاعات و یا برنامه‌های حامی آن ها برای گروه های برخط ، طرح های فناوری اطلاعات و ارتباطات جهت توسعه سواد دیجیتال در جامعه ، مدیریت شهری ، آموزش ، فرهنگ ، کشاورزی ، کسب و کار ، ورزش ، هنر و سایر زمینه‌های مرتبط است.

درخواست دمو   درخواست دمو